2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب چجوری بفهمم؟

ببرش رستوران خرج کن ببین از نظر خسیسی چه جوریه اخلاقشم با چندبار رفت و امد میفهمی دیگ اگ هی منم منم کرد و دستوری حرف میزد از این مرد دیکتاتوراس که فقط باید بگی چشم اگ هی مامانم مامانم کرد بچه ننس البته باید احترام مادرشو نگه داره ها اینو حواست باشه 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
مثلا چه سوالی؟

تو نت هس بزن سوالات خواستگاری کلی سوال واست میاد مثلا واسه اینکه متوجه شی دست ودلباز از دسته گل وشیرینیه که میاره ولباسی که تنشه قابل تشخیصه

خدایا خیلی شکرت   
ببرش رستوران خرج کن ببین از نظر خسیسی چه جوریه اخلاقشم با چندبار رفت و امد میفهمی دیگ اگ هی منم منم ...

به نظرت عصبانیش کنم ببینم چی میشه؟😁اخه در شرایط عادی ممکنه خیییییلی ام خوش اخلاق و مهربون باشه

به نظرت عصبانیش کنم ببینم چی میشه؟😁اخه در شرایط عادی ممکنه خیییییلی ام خوش اخلاق و مهربون باشه

این دیگ به خودت مربوط میشه این ریسک خیلی بزرگیه شاید با این رفتارت کلن رفتو دیگم‌ برنگشت باز خود دانی به نظر من یه مشاورم برین کمک بزرگیه 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍

اگه خدای نکرده فریب کار باشه به این راحتی و به زودی نمیشه شناختش

یه روش عالی و مجانی برای شناخت دیگران پیدا کردم

توی روابط موثر با دیگران (با همه) کاربرد داره و کاملا هم علمی ثابت شده

دوره هاش رو جاهای دیگه از چندصد هزار تومن تا چند میلیون تومن می فروشند 😑

اما یه ویدئو رایگان توی یوتیوب پیدا کردم که عالیه و همه جزئیات رو گفته

پیشنهاد می کنم حتما وقت بذارید و ببینیدش و بنظرم لایک کنید و کانالش رو دنبال کنید که دلگرم بشه

https://youtu.be/iGB-vAid_dI

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

توی گوگل هم ( کانال یوتیوب نوروزی آکادمی ) رو سرچ بزنید پیداش می کنید

اما چون ویدئو زیاد داره با همون لینک بالا بازش کنید راحت تره

😊

2706