2726
عنوان

اونایی ک گفتین چیشده😭

254 بازدید | 16 پست

الان چندساله با ی نفرم جدیدا عوض شدههههه😭😭😭😭 

مطمعنم یکی دیگه رو داره مطمعنمممم از رفتاراش

ب دروغ بهم میگه معتادم😭😭😭😭 میگه میخوام از زندگیت برم بدبختت نکنم ب دروغ میگه معتادم بخدا ب پیر ب پیغمبر دروغ میگه😭😭😭😭😭 اینا بهونشه میخواد ی کاری کنه من برم😭😭😭😭😭

حدود ی ماه پیش‌ اومد گفت معتاد شدم اول باهاش تموم کردم بعد خودش برگشت گفت میزارم کنار منم گفتم باش منم پشتتم تو بزار کنار ( اخع میخواس چن ماه دیه بیاد خواستگاریم) خوب بودیم خوب بودیم ک یهو امشب گفت من حالم بدع میخوام برم موادمو بکشم نمیتونیم باهم باشیم تو برو ازدواج کن منم انقدر میکشم تا بمیرم

انقد گریه کردم گفتم چرا چرا دلیلش چیه مگ قول نداده بودی 

اونم گفت دیگه زنگ نزن شمارتو میزارم لیست سیاه بهد قط کرد من بازم زنگ زدم اخه از گریه نفسم بالا نمیومد داشتم دق میکردم 

ج نداد گذاشت لبست سیاه با اون یکی شمارم زنگ زدم😭😭😭جواب داد گفت شما؟ اون شمارمو داشتا ولی سیو نکرده بود حتی حفظم نبود💔 باگریه گفتم این کارو نکن گفت اگع میخوای بمونی همینجوری بمون من همینم گفتم ن اگه دوسم داری میزاری کنار گفت نمیزارم الانم میخوام برم هرویین بزنم این شمارتم میزارم لیست سیاه😭😭😭😭😭

تاپیکای قبلم هس شرایط خودم خانوادم

۴ سال ن پدرم منو میخواس ن مادرم هیچکی کنارم نبود عشقم کنارم بود دستم بهم نزده بود😭😭😭😭😭 ولی الان چرا میگه تموم چرا بخدا من میمیرم همین الانم نفسم بالا نمیاد

توروخدا بگین من چیکارکنم😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا آخه چرااینجور شدن مردا، آخه اگه قراربود آخرش بره چرا چهار سال باهات موند

نمیذونم بخدا دارم اتیش میگیرم یعنی الان پیش کیه؟ ذست یکی دیه رو داره میگیره؟😭😭😭😭😭

آروم باش عزیزم تکیه گاه و پشتیبان ت بود تو سختی ها یه مدت رهاش کن پاپیچ نشو سخته  یه خرده ...

نمیتونم باور کنم

مطمعنم با یکی دیه هست حسم بهم میگ😭😭😭😭😭

چجوری فاصله بگیرم دارم دق میکنم

خیلی سخته فراموشی، اونم وقتی خیلی بهش وابسته شدی و کنارت بوده، یه روزه هم نمیشه فراموش کرد، من دو سال طول کشید، با مشاوره، ورزش و پیاده روی، کتاب، فراموشش کردم، شما هم انتظار معجزه نداشته باش، با همین کارا که گفتم، به خودت کمک کن، خدا کمکت کنه، موفق باشی

اصلا بهش پیام نده وزنگ نزن.اگه زنگ بزنی یعنی تسلیم خواسته هاش شدی.ویک عمرباید بایک آدم معتادسروکله بزنی که برابر است بازندگی تباه شده.هیچوقت اشتباه نکن.هرموقع هم خواستی ازدواج یا آشتی کنی از ترک اعتیادش اطمینان پیداکن

نمیتونم باور کنم مطمعنم با یکی دیه هست حسم بهم میگ😭😭😭😭😭 چجوری فاصله بگیرم دارم دق میکنم

فاصله بگیر 

من خودم پیاده روی به م آرامش میده

چی ارومت  می کنه

چی مشغول ت می کنه

همون کار رو بکن

کسی دیگری هم باشه

کاری از دستت بر نمی یاد 

بپذیر سخته خیلی سخته

ولی این روز ها میگذر

2706