2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو زود پزگوشت و لوبیا هارا جدا با پیازو زرد چوبه و پودر فلفل سرخ کن و بعد آب بریز روش درشو ببند و سبززی هاشم تو قابلمه جدا سرخ کن که حدود نیم ساعت شایدم بیشتر طول میکشه بعد وقتی زود پز پخت خالی کن تو ی قابلمه فقط باید اب داشته باشه تا حداقل دوساعت رو گاز بمونه و بعدش ابلیمو با یکم گرد لیمو بریز تو قابلمه ویک یا دو قاشق ربم بزن بعد یکم زیرشا زیاد کن وقتی شروع به جوش خوردن کرد شعله گازو کم‌کم کن در قابلمه را کامل ببند و بزار دو سه ساعت روی گاز باشه خیلی خوشمزه میشه حسابی هم جامیفته😋

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
2728

والا من گوشتمو تو زودپز میپزم. پخت سبزی و لوبیا اضاف میکنم. با شعله کم تا جا بیفته. روغن میندازه. خیلی خوشمزه میشه. کی حوصله داره چندین سااعت بذاره برای یه قورمه سبزی 😕😕😕😕😕واقعا از صب میذارید برای شب؟! 😂😂😂😂

2738
به سزبیش خیلی بستگی داره و لوبیا رو از شب قبل خیس کن و قورمه رو از 8 ساعت قبل بذار بپزه حسابی جا می ...

8 ساعت چه خبره 

والا من تو زودپز 40 دق میپزم اینقدر خوب و جا افتاده و پر روغن میشه 

قرمه فقط به مقدار ابی که میریزن بستگی داره 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706