2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چه کارهایی ، کلا یه کارهایی مردونه ست خب باید یا کمک کنن یا حداقل بخشی شو به عهده بگیرن که مردهای ایرانی اصولا اصلا وظیفه خودشون نمیدونن مثل اسباب کشی ، تعمیرات ، خرید های سنگین ، نصب و راه اندازی وسایل ، سر و سامون دادن به انباری و حیاط و پارکینگ....ولی تو کارهای سبک هم اگر شما وقت نداری مثلا شاغلی یا بچه کوچک داری یا تو مهمونی و مراسم هم کمک کنه چه ایرادی داره ، مگه ما خانوما با درآمد اونا نهایت تلاشمون رو نمی کنیم که کنار بیایم یا مدارا نمی کنیم پس اونا هم کمک حال ما باشن نسبت با شرایط مون خیلی خوب و قابل احترامه ، اما یه سری هم هستن وظیفه ی همسر میدونن شستن ظرف ها رو یا پختن غذا یا بچه داری و کارهای روزمره خونه رو ...من اصلا موافق این رفتار نیستم و حس میکنم به آقایون ظلم میشه...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2731

باید از اول ازدواجتون همون روز اول باهاش قرار می زاشتین که کمک بکن .من که از همون شب اول زندگیمون قرار شد یک شب درمیان شام با اقا باشه حالا هر چه می خواد باشه نون پنیر باشه یا تخم مرغ ولی باید درست بکنه .اتفاقا الان بعد از یک سال خودش دوست داره اشپزی هر وقتم داره اشپزی می کنه می گه باید بیای بشینی تو اشپزخونه با هام حرف بزنی تا دلتم بخواد غذای مندراوردی درست می کنه روش اسم میزاره با افتخار به خورد من میده

مشارکت در کار خانه باعث نزدیک شدن زوجا می شه

بچه كوچيك دارم درس هم دارم به كارام نميرسم

اول کار کم بده دستش که همون پا تلویزیون انجام بده

مثلا خرد کردن پیاز 

یا خشک کردن یه ظرف

بعد به تدریج بیشتر ازش خواهش کن بیاد تو آشپزخونه 

خلاصه قدم به قدم 

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
2738
باید از اول ازدواجتون همون روز اول باهاش قرار می زاشتین که کمک بکن .من که از همون شب اول زندگیمون قر ...

آره از اول هرجور عادت بدي حالا من خداييش آشپزي قبلا بيشتر الانم در حد تخم مرغ و شام و اينا كمك ميكنه اما من خيلييييي بيشتر محتاج شده ام گاهي اينقدر پاي ظرفشويي ايستادم من كه عاشق ظرف شستن بودم الان يادم ميادحالت تهوع ميگيرم

آخه چه جوريه بعضيهاتون با اينكه زن هستين درك نميكنين؟ بچه ندارين؟ درس هم حتما تموم كردين

والا من دوتا بچه دارم خیلی هم شیطونن

ولی ششدهرم 6صبح میره 8شب میاد توقع داشته باشم کار کنه؟ 

مگه رفته تفریح 

مگه کار خونه چیه چرا اینقد همه چی رو بزرگ میکنین 

والا خواهر شوهرم با 3تا بچه درس میخوند خونش مث دسته گل بود

2706