2737
2734
عنوان

امتحانات حضوریه؟

172 بازدید | 12 پست

سلام تو این وضعیت امتحاناام باید حضوری بشه آخه😡😡 از یک طرف همه جاهارو بستن برای کرونا بعد میخوان بچه هارو بفرستند مدرسه تا امتحان بدن😡😕

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍

بلا تکلیفن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بفرستن حضوری بلکه من درس بخونم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
بفرستن حضوری بلکه من درس بخونم

اگ تا الان نخوندی نمیتونی بخونی من ک از اول میخوندم الان یاد ندارم 😕 یاد نمیگیرم اصلا اینجوذی انلاین 

2738
اگ تا الان نخوندی نمیتونی بخونی من ک از اول میخوندم الان یاد ندارم 😕 یاد نمیگیرم اصلا اینجوذی انلای ...

من آنلاین یاد میگیرم اما خودم تنبلی میکنم اگه حضوری بشه بهداشت و هویت اصلا نمیتونم فدای سرم که نمرم کم شه درسای چرتی هستن

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
من آنلاین یاد میگیرم اما خودم تنبلی میکنم اگه حضوری بشه بهداشت و هویت اصلا نمیتونم فدای سرم که نمرم ...

چندمی؟ دوارده؟

چندمی؟ دوارده؟

آره دوازدهمم اما کلا تو هپروتم 

دوازدهم و نهم اره حضوریه اونم فکر کنم نوبت دومشون 

نوبت دوم میشه کی 

خرداد?

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟