2737
2734

قبل این زندگیم طلاق داشتم (عقد)

این زندگیمم به مشکل خوردم (البته خودم دوس دارم راحت شم زودتر اگه ممانعت خانوادم نبود )  

شغل هم ندارم بیکارم 

گناااااااااااااااااااه دارن پدرررم ومادرم. 

اخه پدرم خیلی غصه میخوره من عذاب وجدان دارم الان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم طلاق میخام😩😩😩😩

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738

عزیزدلم بهتر این بود ک چشماتو باز کنی و ازدواج کنی 

😒

ولی حالا ک ب مشکل برخوردی خوب میشه چیکار کرد... 

تااخر عمر سوخت 

التبه ک شرایط سختی برات پیش اومده من اگ جات بودم ب خاطر مامان بابام تحمل میکردم چون احساستمو این چیزا مانع میشد ک ب خوشبختیم فک کنم ولی عقلم میگ ک بهت بگم اگ راهی هست ََطرفتو درستش کنی تاباهات بسازه خیلی راه ها برا رام کردم یه مرد هست اون زنه ک باید حرفه ایی باشه اگرم راهی نیست ک جداشو نزار خدایی نکرده این وسط بچه ایی تباه شه

❤️
غلط کردم خب    

ای جانم دور از جونت 

عیبی نداره پدر و مادر خوشبختی بچه شونو میخوان امیدوارم کیس خوبی بعد طلاق سر راهت قرار بگیره

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

درکت میکنم ارزوی هر پدرو مادر خوشبختی بچه اشه

من مامانم همیشه یواشکی گریه میکرد.دلش نمیخواست من ببینم غصه بخورم...ی روز بهش گفتم غصه نخور ـگفت من تورو با بدبختی و زحمت بزرگت کردم شوهر ندادم بری و خوشبخت نشی...ب ی امید تورو فرستادم خونه بخت...کاش الان زنده بود و خوشبختی منو میدید😔

2706