2733
2734

تنها دختر مجرد 35 ساله منم، همه اشون متاهلن، یا مجرد بالای 45 سال هستن یا همسرشون فوت کرده و...

یکی از همکارام اومد تووی گروه نوشت خانما، یه داماده حول و حوش 36 و 37 سال داریم کی می خواد شوهر کنه؟

منم نوشتم: اگر لحنتون شوخی هم هست، ادبیات نوشتنتون اصلا زیبا نیست.

معذرت خواهی کرد و پاک کرد و منم پاک کردم، بعد شروع کرد عکس فرستادن تووی گروه و نوشتن که این ویژگی ها رو داره...... صورت پسره از این مذهبی های مدعی روی اعصاب بود، از اینایی که دوراش رو زده و حالا دنیال یه دختر آفتاب مهتاب ندیده می گرده که ترجیحا خرجشم خودش بده، حالم از این معرف هم بهم می خوره! خیلی ادعای مذهب و خدا پیغمبر و... میشه، ولی تووی ادبیات گفتاریش گاهی زننده ترین شوخی ها در مورد مسائل جنسی و.... هست و کلا ازش بدم میاد! چند تا همکارام گفتن دختر می شناسیم، ولی معلوم بود دنبال شاغل می گرده و... هی می پیچوند و می گفت: حالا بین همکارای خودمون کسی نیست! یعنی من اینقدر از زن بدم میاد، فقط خدا می دونه! کاش میشد بلاکش کنم یا لفت بدم، اصلا پیام ها و خواسته ها و شوخی ها و... اش رو نبینم، بیشعوره، بیشعور!

آخر یکی اومد پی وی گفت: فکر کنم این مورد خوبی هستا، می خوای معرفیت کنم؟ واسطه بشم؟ گفتم: نه دستتون درد نکنه، من اسم آدم مذهبی میاد چهار ستون بدنم می لرزه(یعنی حالم از اینایی که ادعای دین دارن ولی مردم آزارن، بددهن هستن، بی ملاحظه و بی شعور هستن و.... بهم می خوره)، بهش گفتم دعا کنید یه آدم معمولی مثل خودم قسمتم بشه

به نظرتون بد گفتم؟ بهش می خوره شر درست کن باشه........ دعا کنید برام

خیلی عصبانی شده بود، یکی نیست بهش بگه، آدم عوضی تو که از خواستگار معرفی کردن، معلومه منظور داری، مجردی من رو داری به رخ می کشی، آخرم خدا می دونه قصدت چیه، آدم مریض........ قصد خیر داشتی، خبر مرگت تووی پی وی مطرح می کردی، نه با تحقیر و تمسخر تووی گروه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی جهبه گرفتی

آخه چون مجردم که هر اشغال مونده ای رو نباید انتظار داشته باشن بگم آخ جوووون فقط بیاد منو بگیره، خدا لعنتشون کنه

الهی بیوه بشن یا سر دختر شوهر دادن به کوه و بیابون بزنن

اصلا به روی خودت نمی آوردی...پی وی ات که اومد فقط میگفتی نه من قصد ازدواج ندارم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

رفتارش زشت بوده خیلی

خوب کردی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
زیادی حساس شدی تو گروه گفته مستقیم منظورش به شما نبوده که 

هیشکی توو اون گروه جز من مجرد نیست که به سن این که معرفی کرد بخوره

اینقدر این بشر پسر خاله و فضول هست، آمار همه رو داره!

صبحش یه چیزی رو مطرح کرد و گفت نظر همه همکاران این هست، من مخالف بودم، از من نپرسیده بود بخدا، فکر کنم می خواست حالم رو بگیره و اینطوری تحقیرم کنه!

اگه ازش چیزی ندیدی وتوهمات ذهنته به نظرم قبول کن بالاخره شایدخوب باشه

استارتر النا شاید پیشگوییهای دهنی خودت بوده فکر کردی طرف مبخواد مسخرت کنه در ثانی از روطاهر پسره قصلوت نکن شاید رو در رو ببینی اونی نباشه ک فکر میکردی. 

2706