2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجازی بوده یعنی باز امکان داره؟؟؟

مگه خیانت شاخ دم داره 😑

کسی که انقد راحت پا میده براش عادیه 

میخای فردا با یه بچه طلاق بگیری اونجا خوبه

ول کن .گذشته آدما مهمه خیلی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
درحد س،ک،س چت مجازی😔

والادرعجبم چه جوری بخشیدیش اولین بارمجازی بوده دفعه بعدواقعی میشه😣من که هرگزنمیتونم یه لحظه هم تواین جورزندگی بمونم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

کسی که تو نامزدی که مثلا بهترین دورانه و شور وشوق دارن دوطرف و همه چی رویاییه خیانت میکنه مطمئن باش بعدا تو زندگی هم خیانت میکنه

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
2738
متاسفانه هیچوقت نمیشه فراموش کرد... نباید میبخشیدی.. الانم ک بخشیدی مجبوری کنار بیای... خیلی سخته ع ...

بباورت میشه حتی همون موقع هم.د لم نیومد ناراحتش کنم برا ناراحت نشه گفتم میبخشمت که غصه نخوره😐من مثل دیوونه ها امدم نازش کشیدم که ناراحت نشه نذه😫

بباورت میشه حتی همون موقع هم.د لم نیومد ناراحتش کنم برا ناراحت نشه گفتم میبخشمت که غصه نخوره😐من مثل ...

اسی قاقلی خدایی.من دیگه حرفی ندارم

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)

عزیزم همه انسانها جایزالخطا هستن امکان داره خیلیا از این اشتباه ها بکنن ولی بعدش مهمه که بهت وفادار بمونه یا نه .بنظر من بهتره با خانوادت درمیون بزاری .به پدرت بگو تا باهاش حرف بزنه 

والادرعجبم چه جوری بخشیدیش اولین بارمجازی بوده دفعه بعدواقعی میشه😣من که هرگزنمیتونم یه لحظه هم توای ...

اخ من حتی نذاشتم پدر و مادرشم بفهمن الان بخوام یه چیزی بگم همشون میگن حتما دختره یکی دیگه داره میخواد ولش کنه بعدم مامان بابامم دارن طلاق میکیرن منم طلاق بگیرم خیلی بد میشه اخ از یه طرفم دوسش دارم و وابسطشم اخرش خودمو میکشم خلاص بشم😭

اره قصد دارم برم ولی میدونم کاری نمیتونه برام کنه

میتونه مطمئن باش، بهت کمک میکنه تصمیم درست رو بگیری شما هنوز با اون اتفاق کنار نیومدی فقط ظاهری و بخاطر وابستگی کنارشی، ریشه های وابستگی رو داری عزیزم

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
2706