2726

دارم واسه کنکور میخونم

روزی سه تا چهار ساعت میخونم فورا خسته میشم خواب آلود میشم با اینکه نمیخابم اما اصلا تمر کز ندارم نمیتونم دیگ بخونم 

قهوم میخورم اما بی تاثیره 

تورو خدا راهکار بدین 😭

🇵🇸🇮🇷...👀 توجه کاربران عزیز:غلط املایی داشتم بگید بهم✍️💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به این فکرکن که تو الان داری میخوابی دوستات دارن میخونن فردا همشون دکترمهندس میشن تو میشی پشت کنکوری 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

برو خداتو شکر کن من روزی ۰ ساعت میخوندم موقع تدریس آنلاین هم تو نی نی سایتم باید بدی بخونی دیگه بچه نخواب نخور فقط بخووون 

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

با اجازتون استارتر عزیزم

تدریس ریاضی در تمام پایه ها بصورت مجازی و آنلاین
کلی تمرین حل میشه هم تمرینات کتاب بصورت خط به خط با توضیح هم تمرینات خارج از کتاب برای یادگیری بیشتر حل کامل سوالات امتحان نهایی
ما رو به دوستاتون معرفی کنین پیج اینستا sarani.math

ببین من کنکور ندادم ولی تا حالا 1000 بار کنکور تجربه گردم . ازمون ورودی تیزهوشان دست کمی از کنکور نداره . ببین اگ امسال کنکور داری هنوزم دیر نشده فقط یکم باید همت کنی . می دونم سیستم اموزشی ایران داغونه . می دونم زیاد درس خوندن واقعا سخت میشع من خودم سر درد شدید می گیرم ولی بیا یه برنامه خوب واسه خودت درست کن . ازمون هم بده . زیست گه خب خیلی درس مهمی اگ درصد بالا می خوای بیشتر از تست زدن خوندن و دوره کردن مهمه . هر کدوم از کتاب زیستا رو حداقل 20 دور بخون البتع همراهش تست هم می زنی

دوش اب سرد  قهوه  یه ربع دراز بکش چشمات رو ببند

همه اینارو انجام میدم انگار ن انگار اثر نداره

🇵🇸🇮🇷...👀 توجه کاربران عزیز:غلط املایی داشتم بگید بهم✍️💓
2706