2726
عنوان

خواستگاری

218 بازدید | 15 پست

بچه ها امشب برای من یه خواستگار اومد ... اول مادرشون اومدن منو بدون حجاب دیدن و یه پنج دقیقه بعد گفتن آقا پسرشون اومد خونمون خیلی با ادب و با کلاس بودن و من ازشون خوشم اومد اما هیچ حرفی از خواستگاری زده نشد همش حرفهای خارج از خواستگاری زده میشد ، بعدشم گفتن انشالله اگه قسمت باشه جلسات بعدی مزاحم میشیم و رفتن 

یعنی نپسندیدن؟؟؟ حدود یک ربع نشستن 

و خواستگاری سنتی بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه عجیب بودن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2728

ببخشید استارتر کسی معنی این جمله ترکی رو بلده

قاباخدان گلمشدخ الینلرن ساغلغنا

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
تاپیک بزن 

معمولابچها جوابمو میدن😬کسی ام ناراحت نشده تو تاپیکش پرسیدم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

خب ببین جلسه اول برا پسندیدنه دو طرفه.میان همدیگه رو میبینین بعد میرن .هم شما هم اونا فکر میکنین.اگه پسندیدن زنگ میزنن.شمام اگر پسندیدین قبول میکنین بیشتر اشنا بشین

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ببخشید استارتر کسی معنی این جمله ترکی رو بلده قاباخدان گلمشدخ الینلرن ساغلغنا

به سلامتی کسایی ک دست پیشو میگیرن پس نیوفتن

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
به سلامتی کسایی ک دست پیشو میگیرن پس نیوفتن

مرسی

آخه اصلا نرفتیم با هم حرف بزنیم

خب شاید اومده بودن فقط ظاهرو ببینن.زنگ نزدن؟کی اومدن؟

2706