2737
2734
عنوان

چرا اخه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوبتی ک نیس عزیزم 

خواهرم چن سال بعد من ازدواج کرد الان دوتا بچه داره ولی من ن 

ایشالله توهم بچه دار میشی❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2728
نوبتی ک نیس عزیزم   خواهرم چن سال بعد من ازدواج کرد الان دوتا بچه داره ولی من ن  ایش ...

سخته وقتی خودت بچه میخواستی خدا بهت نداد اما خواهرت ۲ ماهه ازدواج کرده بچه نمیخواسته خدا بهش داده

برا سلامتی نی نیم لطفا صلوات بفرستید❤️❤️خدا جونم مرسی نا امیدم نکردی❤️
خودم مشکل ندارم شوهرمو نمیدونم خدا به من هنو بچه نداده😭😭

شوهرتم باید آزمایش بده برا بارداری برو دکتر تا بهت قرص و آمپول بده انشالله توام زود باردار میشی فقط فکر و استرس و از خودت دور کن

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
کاش قضاوتشون نکنیم زود شاید خیلی وقته منتظرن برای بارداری این باعث شده حساس شن وگرنه هرکسی از خاله ش ...

خواهرم دو ماهه ازدواج کرده من یک سال اون بچه نمیخواست من میخواستم اما خدا به اون داد

خواهرم دو ماهه ازدواج کرده من یک سال اون بچه نمیخواست من میخواستم اما خدا به اون داد

عزیزم حالا گفتیم چند ساله منتظری نا امید نباش بهش بگو برای تو هم دعا کنه انشالله که باردار میشی. شوهرتم بفرست ازمایش بده

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
2738
به جا خوشحالی غصه میخوری    

چون اون دو ماهه ازدواج کرده من یک سال و در انتظار بچه خدا بهم نداد😭

وا  بجای اینکه خوشحال باشی داری میمیری چی بگم😞😞

چون من خیلی منتظره بچم اما اون نمیخواست و خدا بهش داد

چون اون دو ماهه ازدواج کرده من یک سال و در انتظار بچه خدا بهم نداد😭

هرچی خدا بخواد عزیزم ناراحت نباش   

انشالله یه جوری میشه که دوتاتون بچه هاتون هم سن میشن تقریبا با فاصله دوسه ماه 

حس ششمم یکم خوبه 

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
سخته وقتی خودت بچه میخواستی خدا بهت نداد اما خواهرت ۲ ماهه ازدواج کرده بچه نمیخواسته خدا بهش داده

میدونم عزیزم درکت میکنم

من خودم ٨ ساله ک منتظرم خیلی وقتادلم میگیرع ولی بازم امیددارم و صبرمیکنم

خدابزرگه عزیزم فکرتو باچیزای دیگ مشغول کن و اصن بهش فک نکن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2706