2726
عنوان

از پدرم متنفرم

626 بازدید | 19 پست

من تا ۸سالگی خیلی بابامو دوست داشتم هرکس هرچی میگفت درباره‌اش خیلی عصبی میشدم ولی رفتاراش دقیقا از همون موقع بامن خیلی بد بود طوری بود که دیگه دوسش نداشتم کاری هم به کارش نداشتم ، معمولا همه‌ی دخترا بابایین ولی من اصلا نه عشقی ازش دیدم نه چیزی فقط عصبیم میکنه به هیچ عنوان دوسش ندارم تاحالا هیچ محبتی ازش ندیدم اینقدر عقده‌ای شدم که خیلی وقتا حسرت پدرای بقیه رو میخورم که چقدر خوبن الان من ۲۳ سالمه چندسالیه افسردگی شدید دارم و به معنای واقعی حالم ازش بهم میخوره عصبیم میکنه حرف میزنه با بقیه عصبی میشم نفس میکشه عصبی میشم من وسواس پیدا کردم بخاطر کرونا اصلا رعایت نمیکنه من خودم بیرون نرفتم اصلا الان نزدیک ۱ساله بیرون نرفتم از خونه اینقدر رعایت نمیکنه سرفه میکنه جلوی دهنشو نمیگیره دستاشو نمیشوره هیچکاری نمیکنه و واقعا حالم بدمیشه شاید درک نکنید ولی واقعا عصبیم میکنه بقدری که دلم میخواد بمیره بعدش عذاب وجدان میگیرم ؛ بار ها با مامانم حرف زدم ولی توقع داره مثل بقیه دوسش داشته باشم ولی ندارم نمیتونم داشته باشه وقتی هیچ محبتی نکرده نمیتونم ، نمیتونم زوری دوسش داشته باشم باهاش حرف بزنم واقعا نمیتونم به مامانم میگم بریم پیش مشاور میگه مشاورا خودشون دیوونه‌ان دلم میخواد درست شه خودم درست شم ولی نمیشه اینقدر عصبی میشم که هرروز یه بلایی سرم میاد سرگیجه های شدید پیدا میکنم حالم بهم میخوره تروخدا وقتی نمیتونین بچه دار نشید حداقل وقتی شدید به نیازای روحی بچه هاتون توجه کنید بچه ها روحی میتونن بیمار شن میتونن اسیب شدید ببینند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابای منم هیچوقت محبت نکرد ولی در عوض مستقل قوی بزرگ شدم به نظرم تنها مزیتش اینه ک هیچ وقت اگر مردی ترکت کنه اونقدری اذیت نمیشی به اندازه بقیه و طبعا مستقلی و وابست به مرد نیستی 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

خودت رو درمان کن، همین

بعدش دوسش خواهی داشت

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

منم پدر مادرم هیچ محبتی در حقم نکردن، اگ جلوشونم زار زار گریه کنم عین خیالشون نیس در این حد!! ولی خداروشکر، خدا شوهر مهربونمو بهم داده، محبت هایی ک از خانوادم ندیدم از شوهرم دارم میبینم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

هیچ وقت فکر نمیکردم یه نفر اینقدر شبیهم باشه.... خیلی سخته... متاسفانه تا آخر عمر آثارشون همراهمونه حتی اگه یک.عالمه پیشرفت کنیم... ازدواج کنیم.... مهاجرت کنیم.... هرچی... همیشه توی زندگی ما هستن و همیشه انرژی منفیشون و تنفری که از خودشون متصاعد میکنن بهترین روزای زندگیمونو به گند میکشه.... روز فارغ التحصیلی منو خراب کزد.... خواستگاریمو خراب کرد.... الان منتظرم ببینم بقیه روزای مهم زندگیمو چطور میپوکونه!

2706