2726
عنوان

بیایدلطفااااا+ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 55 پست
اخه تاچشم بازکردیم  دیدم همه همـسنای من دارن میرن😄😁گفتم ی وقت زشت نباشه😂😁من بمونم خونه باب ...

منو چی میگی که تو دبیرستانی که بودم اکثرا ازدواج کردن اصلا هم زشت نیس باور کن تو مجردیت بهترین زمانیه که میتونی نهایت استفادرو کنی خوش بگذرونی کلاس بری درس بخونی کارکنی بعدا ازدواج کنی

هرچقدرم ازالان ایده ال هاتو دنبال کنی فردا کسی جرعت نداره تورو تو اشپزخونه میخکوب کنه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
منو چی میگی که تو دبیرستانی که بودم اکثرا ازدواج کردن اصلا هم زشت نیس باور کن تو مجردیت بهترین زمانی ...

اره واقعااینام هست گاهی میگم کلا ازدواج نکنم گاهی میگم بدنباشه بزارازدواج کنم 😄اصلا دودلم همش😢

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعااینام هست گاهی میگم کلا ازدواج نکنم گاهی میگم بدنباشه بزارازدواج کنم 😄اصلا دودلم همش😢

اصلا فعلا سنی نداری بری اگه خواستگار اومد بی خجالت شرطو شروطتو بگو 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
اصلا فعلا سنی نداری بری اگه خواستگار اومد بی خجالت شرطو شروطتو بگو 

مرسی عزیزم بابت راهنماییتون😘😘

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^
2728
هیچ کس تو ۱۸ سالگی‌به بلوغ فکری نمیرسه

نمیشه با قاطعیت گفت هیچکس! چون ۱۸ ساله بچه نیست و اگه عاقل باشه و محتاط و توی سختی ها قرار بگیره قطعا شرایطی براش فراهم میشه که به اون بلوغ برسه! 

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘