2726
عنوان

اینستا و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 157 پست
حرص میخورم مریضم کرده ،خداازش نگذره

اخی😔💓دلم برات سوخت عزیزدلم

غصه نخوررررر

چرا مریض چت شده؟

حرص نخور

جلو خودت با دختر حرف میزنه؟

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
آره بابا  بزار نصب کنه مگه به شوهرت  اعتماد نداری

عزیزم اعتماد که دارم تا حدی

ولی بالاخره مرده و مغزش مریضه شاید وسوسه شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینو تجربه کردم ابجی داغون میشی بخدا برامن میگفت دوسم داره ولی ی هرزع رو بهتر ازمنکه پای همه چیزی ...

عزیزم باردارم هسی که

راستی صلوات برای دخترت فرستادم💓

خب بهش میگفتی همون موقعه اینستاشو پاک کنه

رابطه قبلیش در چه حد بود؟

اخه قبلا نداشته پس بهش نگو ..حالا ک چیزی از اینستا نمیدونه کنجکاوش نکن 

مرسی عزیزم بابت راهنماییت

عسلم قبلا داشت ولی الان سه ساله ندارم هردومون

2728
استارتر ببین چون دو تایی تون ندارین نداشته باشین الزامی نیست ولی من که الان کارم انلاینه یا به خاطر ...

باشه گلم مرسی

حالا فعلا نصب نمیکنیم تا بعد ها ببینیم چی بشه خودم نصب میکنم عزیزم اخه خیلی حساسم..حرص میخورم البته خودش بدتره میدونم اگه نصب کنم با اجازه خودش بعدها هر روز دعوا داریم

من و همسرم هر دو اینستا داشتیم پاک کردیم، کلا چیز بیخود و چرتیه، فقط وقتت رو هدر میده از نظر فسادم ک ...

البته باید دید چه جوری ازش استفاده میشه خدایی من اگه اینستا نداشتم با خیلی از مادرها اتیسم اشنا نمیشدم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
باشه گلم مرسی حالا فعلا نصب نمیکنیم تا بعد ها ببینیم چی بشه خودم نصب میکنم عزیزم اخه خیلی حساسم..حر ...

اره عزیزم ببین دنیا بعد کرونا مخصوصا میره سمت تکنولوژی باید کار باهاش بلد بود دنیا در حال تغییره ولی باید برای خودت یک سری قوانین بچینی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شوهر من ن اینستا داشت ن چیزی باگوشی نوکیا ساده خیانت کرد کجایی کاری خواهر من

وایی گلم چطوری؟

چن سالش بود؟

تو چطور فهمیدی؟

رابطش در چه حد بود؟

ببخشید خیلی شد میشه بهم بگی

من و همسرم هر دو اینستا داشتیم پاک کردیم، کلا چیز بیخود و چرتیه، فقط وقتت رو هدر میده از نظر فسادم ک ...

مرسی عزیزم پس مطمئن شدم که دیگه نصب نکنیم

2706