2733
2734
عنوان

نظرتون راجبه دو تا بچه پشت سر هم چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شوهرت همه جوره کمکت میکنه بیار.

من فاصله بین بچه هام یک سال بود خیلی سختی کشیدم کمکی هم نداشتم ولی شوهرم خیلی کمکم کرد و تا دوسال خیلی سهت بود ولی الان خیلی خوبه با هم بازی میکنن وتنها نیستن

2731

بچه دوم که بیاد همه سختگیا و مشکلاتشون دوبرابر میشه اگه توانشو داری بیار

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2738

حداقل از پوشک بگیرش بعد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اگه کمک دست داشته باشین خوبه حداقل همسرتون بتونن کمک کنن یا پرستار مطمین برا بچه تون بگیرین. فقط ممکنه از پوشک گرفتن بچه تون بعدا براتون سخت باشه. البته من@چون خودم تو این قسمت خیلی با پسرم درگیر بودم میگم. فاصله بچه های من ۳ سال و سه ماه. به نظرم خوبه فاصله شون. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
من رکورد شما رو زدم اولی سه ماهش بود دومی رو حامله شدم 😂😁

وای چقد سخت. اینجوری اولی اذیت میشه چون شیر به اندازه نمیخوره. در عوض مثل دوقلو بزرگ میشن 

البته استارتر بستگی به وضعیت رفاهیتونم داره. به نظر من اگه همه چیز براتون مهیا باشه و هیچ کم و کسری نداشته باشی و بچه اولتون هم اروم باشه همین فاصله سنی هم خوبه. 

البته استارتر بستگی به وضعیت رفاهیتونم داره. به نظر من اگه همه چیز براتون مهیا باشه و هیچ کم و کسری ...

ممنون از نظرتون 

خداروشکر میگذرونیم زیاد از لحاظ مالی درگیر نیستیم

بچه اولمم اوایل بهونه گیر بود ولی الان گوش شیطون کر خیلی عالی شده

2706