2726
عنوان

بچها کیا موقه زلزله بم اونجا بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 4566 بازدید | 37 پست
منم هیچ وقت یادم نمیره... منم فوبیا دارم تا دبیرستانم رسیدم من از ترس کنار مامان بابام میخوابیدم مشک ...

همسرم کرمانی هستن میگه وقتی زلزله شده برادرشون گفتن این شدت حتما یه جایی خراب شده که بعد متوجه شدن بم بوده وقتی رفتن اونجا میگه همش جنازه می‌کشیدیم بیرون از زیر اوار.الان شمال زندگی میکنیم چون خودم شمالیم اما همسرم فوبیا گرفته اینجا ی زلزله کوچک بیاد اصلا تو خونه نمی‌مونه نمیزاره ما هم بمونیم می‌ریم تو ماشین می‌خوابیم بیرون از خونه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم کرمانی هستن میگه وقتی زلزله شده برادرشون گفتن این شدت حتما یه جایی خراب شده که بعد متوجه شدن ب ...

زلزله خبر نمیکنه کار خوبی میکنه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2728
من بمی نیستم ولی یادمه سه روزتمام روبروی تلویزیون گریه می کردم خیلی خاطره بدی بود تمام شبکه ها مجریا ...

ما بیچاره از نزدیک شاهد بودیم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

من زمانی گه بم زلزله اکمد بندرعباس بودم

اونجا هم لرزید

دائم صدای امبولانس میومد

چند تا از فامیلای شوهر خواهرم تو زلزله مردن

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
خدا رحمتشون کنه   خیلی ناراحت کننده اس

ممنون عزیزم خدا رفتگان شما هم بیامرزه

من بمی نیستم ولی یادمه سه روزتمام روبروی تلویزیون گریه می کردم خیلی خاطره بدی بود تمام شبکه ها مجریا ...

اره منم یادمه کلاس دوم دبستان بودم ولی یادمه همه کانالا درمورد بم بود 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
من زمانی گه بم زلزله اکمد بندرعباس بودم اونجا هم لرزید دائم صدای امبولانس میومد چند تا از فامیلای ...

بم تمام شهرهایی رو که نزدیک بودن بد لرزوند به حدی ما فک میکردیم الان خونه میریزه پایین

چ رندم بوده کثافت

اره بیشعور😄😩

بم تمام شهرهایی رو که نزدیک بودن بد لرزوند به حدی ما فک میکردیم الان خونه میریزه پایین

چقدر وحشتناک بود

خدا نصیب نکنه دیگه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
یعنی اون دزدا چقد وقیح بودن 😞

وحشتناک... اصلا رحم ندارن بابا برن کمک بدن اول 

چقدر وحشتناک بود خدا نصیب نکنه دیگه

واقعا🤕

2706