2733
2734

میخواستم بپرسم کسی دکتر مهسا اسماعیل پور رو میشناسه و ازش راضیه؟ تحت نظرش بودین؟ 

به آرزوهایم قول رسیدن داده ام 💖🙃💖

نه برا بارداری میخوای ؟

بابلی ؟برو دکتر برات 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لطفا کمک کنید تا یه انتخاب درست بکنم....باید برای بارداری و زایمان دکار انتخاب کنم اما کسی رو نمیشناسم به جز زینال زاده...اونم فقط بابل کلینیک عمل میکنه که من دوست ندارم...میخوام مهرگان عمل بشم

برات خوب نیست...زندایی های شوهرم پیش اون زایمان کردن

زن داداشم زایمان کرده راضیه ،زنداداشم خودش جزو کادر درمان هست 

آمل هستی بیا زنجانی یا مجد

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
برات خوب نیست...زندایی های شوهرم پیش اون زایمان کردن

میرحسینی خوبه

مهرگانم کار میکنه

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
زن داداشم زایمان کرده راضیه ،زنداداشم خودش جزو کادر درمان هست  آمل هستی بیا زنجانی یا مجد

نه فریدونکنارم...بیمه م فقط با مهرگان و بابل کلینیک قرارداد داره

زن داداشم زایمان کرده راضیه ،زنداداشم خودش جزو کادر درمان هست  آمل هستی بیا زنجانی یا مجد

شما آملی هستین؟

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
نه فریدونکنارم...بیمه م فقط با مهرگان و بابل کلینیک قرارداد داره

بیمارستان مهرگان دیگه ذرسته؟من زتداداشم اون جا زایمان کرد 

شما آملی هستین؟

بابلسری 

ولی آمل هم خونه داریم 

ساکن بابلسریم

2706