2726
عنوان

شوهرم بچه ننس اعصاب خرابع

606 بازدید | 32 پست

خودش همش دعوا میکنه غرغر من حاملم درکم نمیکنه بچه ننس اصلا واقعا رو مخه ب هیچ صراطیم مستقیم نیس ، ی کاریم ک جدیدا بلد شده اینه ک منو میزاره میره ...دیگ خسته شدم از دستش همش منو مقصر میدونه همش تو کلع من میزنه یبار نشد قبول کنه مقصره اونم همش رو من عیب میزاره 

الانم ول کرده رفته از صب اومدم تو اتاق ک بیاد نازمو بکشه حدقل بخاطر بچه تو شکمم ولی نیومد پاشد رف ببرون براش اصلا مهم نیس من چیزی خووردم یا ن بمیرم یا ن کلا هیچی جز مادرش براش مهم نیس 

با من قهره رفته طبقع پایین کمک مادرش میکنه براش خیلی متاسفم واقعا منو کلا انداخته کنار 

فقط فکر نیازاشه ن من .. همیشه منو جلو خانوادمم سرافکنده میکنع همه میگن میخندن حرف میزنن شوهر من لاله برج زهرمار ی گوشه میشینه منو هم گوشه گیر و روانی کرده ، ولی تو خانواده خودش این جوری نیس با اینک اونا خیلی ب من بدی کردن ولی بزا شوهرم مهم نیست اصلا ... 

دلم میخواد داد بکشم خیلی تنهام خییییلی 

مردا همه شون خر و نفهمن

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

خب چرا قبل حاملگی اینا رو حل نکردی حامله شدی 😶😶😶

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تف به هر چی مرد مزخرفه ،واسه من ،منو زندونی کرده نمی‌ذاره جایی برم الان ده ساله برده ی اونم ،عین پرنده تو قفس

عب نداره تنها راهش اینه محلش نزاری...

طاقت بیار یه چن روز خودش میاد جلو

وقتی اومد جلو تو هم حرفاتو بهش بزن قشنگ

بگو من ازت انتظار دارم که گنارم باشی مخصوصا الانکه حامله ام هورنام بهم ریخته بیشتر به تو نیاز دارم

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

از قبل با هم اختلاف داشتین هرکس هم حقو طرف خودش میدونه. ادمهای باشعور الان کم هستن که مسایل رو عمیق ببینن. یه بار مشکلاتتون رو مطرح کنید تا نه شما اون رو بچه ننه بدونید نه اون شمارو مثلا اعصاب خرد کن

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.

الان دیگه بچه دارین باید باهم مهربون تر باشین شما نرو تواتاق خودتو زندانی کن حرف بزن مشکلتو بدون نق نق مستقیم و مودبانه بگوشاید اونم اخلاقش بهتر شد 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
شوهر منم يه خريه مث واسه تو حالم ازش بهم ميخوره ولي من تا درست نشه ب بچه فكر نميكنم

من اگ میخواستم بزارم اون ادم شه باید فکر جدایی میکردم ن بچه.. حالم ازش بهم میخوره فقط ب بچه تو شکمم فکر میکنم دلم براش میسوزه

حالا شما ک ر ه خر شدی دلیل نمیشه بقیه رو هم به این دید ببینی

جون

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟
2706