2726
عنوان

اگه ببینید عشقتون.....

170 بازدید | 15 پست

اگه ببینید عشقتون حرف عاشقانه که بهتون میزنه به دیگران خم میزنه رابطه صمیمانه که باهاتون داره با یکی دیگ هم داشته و......چه عکس العملی دارید 

زمانی که ببینید بفهمید انگار دلشون پر میشه لبخندتون میکنه قلبتان پاره میشه

به خصوص اگه اولین بار بدجور دل ببندید و عاشق بشید خانوم بهش قوی باش یک بار دوبار ببینید نگیدوببخشید ولی سومین بار ببینید و بدتر از قبل،کامل میشکنید گریه تو چشامون حلقه میزنه و.......و لبخند سرد میزنید و قلبتان آتیش 

شما چه حالی میشین  چیکار میکنید اون هم زمانی که به جا اروم‌کردنتون حرف از رفتن میزنه و یه حسی میگه اونو بیشتر از شما دوس داره و ممکنه به خاطرش با شما خیلی بد بشه 

شما هم دل داده و دل شکسته! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو رابطه این مدلی نمیتونم بمونم.

تو این یه مورد شوخی ندارم و تموم میکنم رابطه رو.

دوست ندارم به شخصیتم توهین بشه.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من باز هم دوستش خواهم داشت ولی این بار دور ازش نه در کنارش 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
اره فقط دلتان بدجوری بشکنه له بشی

اره خب طبیعیه وقتی دل بستی سخته دل کندن.

ولی من چون این موضوع خیلی مهمه برام هی فکرمیکنم به خیانتش و میگم ارزشش رو نداره ناراحت باشم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

هر رابطه ای که آزارد میده رو قطع کن همین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706