2737
2734
عنوان

نامزدم مسخرم میکنه معلوم نی چشه😐

1517 بازدید | 98 پست

یه استوری از خودم یه ویدعو گذاشتم با اهنگ عاشقانه بعد اومد اولش گف جووون بارکلا منم یه 🙃این ایموجیو دادم بعد اون ویس داد گف دارم هی نگا استوریت میکنم میخندم خیلس خنده دار و مسخرس😐😐خیلی جدیم گف تو ویس نخندید ..بعد منم گفتمش نگا  قیافت تو اینه کن بیشتر میخندی اونم گفت مشخصه دلقک..منم گفتمش حرف الکی نزن دیوانه اونم یه 😐پوکر داد منم 😒😒دوتا از اینا دادم دگ جوابمو نداد😐😐رابطمون باهام سرده مثبا بعد دوچن روز امروز همین پیاما فقط بینمون ردو بدل شد اون پیام نمیداد من قبلا میدادم دیدم درس نشد منم دیگ مث خودش شدم و اصلا نمیرم سراغش ..حالا نمیدونم چرا اون حرفارو زد برا استوریم من اهنگش چون قشنگ بود گذاشنمش وگرنه برا اون نبود انگار ب خودش گرفته😐حرسم گرفته بزور انگار جوابمو میده ..جواب پیام اخرم نداد ک دیگ رفت ک رفت تا ده روز دیگ 😐😐دوس دارم دعوا کنم باهاش حرسم گرفته از کاراش دارم میریزم تو خودم البته الان نسبت بش سرد شدم زیادم مهم نیس بود و نبودش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نامزد یا دوست پسر؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

دوست پسر یا نامزد اینجا به دوست پسر میگن نامزد

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

مشکلش چیه چرا باهم حرف نمیزنید؟

یا حلش کنید یا تمومش کنید

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706