2737
2734
عنوان

مامانم راست میگه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم توجه نکن

خدایا ته نشین شد آرزوهایم ، کمی هم بزن زندگی ام را :)💙        دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
2731
2738
خانوم من پزشکی قبول شدم پردیس پول ندادن نرفتم:///

وااااای 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نه. مامان هس دیگه همشون اینجورین منم تقریبا مثل توهم گواهی ندارم بهار می گیرم ابرو هامو بر نداشتم چون نازکه بابام می گه نازکه ور ندار فقط مرتب میکنه مامانم مدادم پنهانی می زنم دانشگاه می رم ترم۵ هستم کارم از۲۴ به بعد می خوام تویه نشریه انگلیسی دانشگاهمون کارکنم می خواستم معلم زبان  بشم اونم به خاطر کرونا اکثرا آموزشگاه معلم نمی خواد چن جایی سر زدم هنوزم منتظرم میگن یه روز بیا تعیین سطح اون یه روز چند ماه هس اضافه وزنم دارم مامانم به سرم می زنه

فقط خدا😍
پردیس دانشگاه جالبی نیست عزیزم 

یا خود خدا پردیس میدونین چیه خانم؟؟؟؟ همون دانشگاه دولتیه ولی پول میدی هیچ فرقیم نداره چون با دولتی یکیه تو مدرک اصلا معلوم نیست کسی پردیس خونده 

یکم اطلاعات کسب کنین بعد اظهار نظر مرسی گلی

خب شاید چون سمپاد بودی انتظار داشته حتما دانشگاه قبول شی عزیزم ،ولی در کل که مامانتون با این لحن و حمایت نکردنش مقصره ...ابرو برداشتن چه ربطی به دانشگاه رفتن داره ، الان شما تو سنی هستی که باید از ظاهر خودت نهایت لذت و ببری و اصلاح ابرو هم قطعا تو این زیبایی تاثیر فوق العاده ای داره و الان هم بین مردم فرهنگش جا افتاده ...مامانتون یا خیلی تو سنت ها غرق شده یا بیش از حد سخت گیره ...بهتره با دخترامون دوست باشیم مخصوصا تو سن شما عزیزم که هم به اندازه کافی عاقلی هم به زودی راه زندگیت از مادرت ممکنه جدا شه چه با تحصیل چه با ازدواج ....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2706