2733
2734
عنوان

من یه معلولم لطفا کمکم کنید خوهرانه

2548 بازدید | 115 پست

سلام به نی نی سایتی های عزیز

من مشکل جسمی و موارد دیگه ای دارم به همین خاطر قصد دارم کسب و کار ازاد داشته باشم .درسم خوبه ولی به قدری ناعدالتی و تحقیر و تمسخر شدم که دیگه از هرچی درسه زده شدم

خانوادم وضع مالی خیلی خوبی دارن و قصدم از گفتن این موضوع پز دادن نبود بلکه این بود که بدونید از لحاظ سرمایه تا چند میلیارد میتونن کمکم کنن

البته دانشگاه در یک رشته ای مثل حسابداری یا مدیریت بانکی ادامه تحصیل میدم ولی در کنارش میخام شغل ازاد هم داشته باشم 

خودم این موارد رو در نظر دارم بازم اگه شما چیزی صلاح میدونید بگید و دریغ نکنید چون وضع روحی حادی دارم و تنها این شغل ازاده که بهم انگیزه میده

خشکشویی

لوازم التحریر

نانوایی

املاک

لوازم یدکی

جایگاه سوخت (بنزین)

تاسیس مدرسه

تاسیس مهد کودک

البته سه مورد اول رو اجاره میدم و خودم کار نمیکنم

در کل قصد دارم یا چند تا کسب و کار کوچیک اجاره بدم یا یه کسب و کار رو به طور جدی دنبال کنم نظرتون چیع؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نونوایی و جایگاه سوخت در هر شرایطی درآمد داره،هررر شرایطی

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2738

عزیزم دقیقا چرا روحیه ت خوب نیست مردم هر چی که میگن ... مفت میخورن واسه خودشون فقط خودتو عشقه ب هیچکی هم توجه نکن 

من سالمم و نمیتونم تو کاملا درک کنم ولی میدونم چجوری این آدمای ظالم آدمای قشنگی مثه تو رو کم روحیه میکنن ولی میدونی موسیقی خیلی با روح و روان آدم نزدیکه اگه تواناییشو داری یه ساز انتخاب کن و یادش بگیر خیلی تاثیر مثبت داره🥰

به نظرم کار افرینی کن یه کارگاه بزن  هرچی که بلدی رو اموزش بده  و چند نفر کار اموز در رابطه با مهارتت بگیر  خدا همیشه هست این جمله رو فراموش نکن 

خدا پشت و پناهت خواهر جان 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

چ نوع آسیبی دارین؟

نمی‌دونم آقای دولابی رو میشناسین یا ن اما ایشون فردی نابینا هستن و بسیار تو کارشون موفق

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده
2706