2726
عنوان

بیاید اینجا به هرکس دوسدارید فحش بدید تا خالی بشید

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 83 پست

لعنت ب خودم 

هم ی عذرخواهی ب خودم بدهکارم هم یه لعنت:)

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نیکی0     بسم الله شروع کن  مراقب.کاربریتم.باش#  

تف تو روت عنتر اشغال عوضی 

حالم ازت بهم میخوره مرده شور اون ریختتو ببرن 🙁🙁🙁

حالا تو بوگو🤧🥺

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

خدا لعنت کنه اونیو ک باعث شد ما به این روز بیافتم

به ب بدبختی

ب فقر

خدا لعنت کنه اونیو ک باعث شد شوهرم الان پیشم نباشه

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2728
تف تو روت عنتر اشغال عوضی  حالم ازت بهم میخوره مرده شور اون ریختتو ببرن 🙁🙁🙁 حالا تو بوگو🤧 ...

الان با کی بودی ؟؟😂

من نمیتونم بهش فحش بدم فقط امیدوارم بفهمه ک داره باهام چیکار میکنه 

امیدوارم 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

خدا لعنت کنه  که منو بازیچه خودت قرار دادی 

خاک تو سر خودم که گورت خوردم 😭😭😭

بازم خاک تو سر دلم  که باز دلم برات تنگ شده فقط می خوام باشی کنارم 😭😭😭

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
الان با کی بودی ؟؟😂 من نمیتونم بهش فحش بدم فقط امیدوارم بفهمه ک داره باهام چیکار میکنه  امید ...

نمیدونم بی مخاطب 🤧🤧😆😆😆😆

چه مودبی 😒😒😒😒

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
نمیدونم بی مخاطب 🤧🤧😆😆😆😆 چه مودبی 😒😒😒😒

اون فرد برام عزیزه 

در کل زیاد فحش نمیدم

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
اون فرد برام عزیزه  در کل زیاد فحش نمیدم

😒😒😒😒ااییییشششششش از جلو چشمام خفه شو🤧🤧

2706