2733
2734
عنوان

سلام میشه راهنماییم کنید🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 36 پست

استارتر عزیز ببین گلم اگر قبل از خرید میومدی اینجا تاپیک میزدی نظرسنجی میکردی حتی یکنفر بهت نمیگفت اینکارو انجام بده، خب، الان دیگه گذشته، و اینکارو انجام دادی، 

الان ببین یه کارهایی اونا واسه شما انجام دادن و یه کارهایی شما برای اونها، بنظر شما کفه ترازوی شما سنگین تره و شاید بنظر اونا هم کفه ترازو سمت خودشون سنگین تره، پس ازین به بعد کاری براشون نکن ولی انتظاری هم ازشون نداشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست گفتی هرچی گفتی کاش وابسته نبودم ،همیشه میگم اونا دونفرن یه دختر و یه مادر جوون ولی من تنهام من ...

وا قوی باش دختر. خدا رو شکر شوهر و دوتا بچه داری . بعدم دندون لقو باید کشید حالا فکر کن خواهرت فکر میکنه تو قرار مزاحم دخترش بشی. تو هم مغرور باش بچه های تو هم بزرگ میشن میگن مامان ما چقد وابسته خواهرش بود هرچی اندازش. نه باهاشون بد باش نه اونقد بچسب بهشون بزار مشکلاتشونو خودشون حل کنن اونا هر چقدرم فامیل داشته باشن چطو روز زایمان دخترش هیچکدوم نیومدن پس فامیلاشونم دلسوز نیستن توهم دلسوزیتو بزار برا خودتو بچه هات. اینبار ازت کمک خواستن دوبارش بگو نمیتونم کمک کنم اینبار قدرتو میدونن.

دیگه کم نمیارم 
2731
مثلا دوباره ضامن خواستن بگید ما چک برگشتی داریم نمی تونیم کلا بپیچون.

حتما همینطوره شوهرم گفت بس که بدون اینکه بخوان و درخواست کنن خدمت کردیم دیگه اینکارو نمیکنیم