2703
2553

خودمو سرزنش میکنم  بابت کارایی که نکردم بابت شکست هام برا اینکه 20 سالم شده و هیچ کاری نکردن نه ازدواج کردم نه درس خوندم نه کلاس زبان تونستم برم  نه... هیچی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام. شما اول جوانیتون هست دیر که نشده از همین الان شروع کنید. اول دو رکعت نماز توسل به امام زمان(عج) بتونید و ازشون کمک بخواید بگید کمکم کنید کارهای مهمی انجام بدم و مفید باشم فقط به خاطر رضایت خدا.

بعد هم برنامه ریزی. شبها تا 11 بخوابید صبح ها زود بیدار بشید.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

هرجور شده انقد فکر کن انقد بگرد توی خودت تا بالاخره بفهمی چی از این زندگی میخوای ،، میفهممت گذروندم اینارو 

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
2714
هرجور شده انقد فکر کن انقد بگرد توی خودت تا بالاخره بفهمی چی از این زندگی میخوای ،، میفهممت گذروندم ...

خیلی گشتم تو خودم و موسیقی و زبان رو دوست دارم  اما میگم کامل نیست و نمیشه ازش درآمد داشته باشم چون زنم  و میگم کنار یه رشته دانشگاهی ادامه بدم ولی نمیدونم چه رشته ای بخونم دانشگاه