2733
2734

وقتی من عروسشون بودم ده دوازده سالش بود عین داداش نداشته ام دوس داشتم تو درساش کمکش میکردم وقتایی که تو خونه شون دعوا میشد قهر میکرد میامد خونه ی ما من عین یه خواهر هر غذایی دلش میخاست براش درست میکردم .حالا تو یه مغازه ی لوازم ارایشی کار میکنه .گفتم اومدنی برام یه کرم بگیره پولش هم زدم ب حسابش قرار شد وقتی از مغازه اومد بیاره کرم رو برام انگار وقتی میاد با جاریم اینا میرن بیرون بهش اس دادم که سلام کجایی یهو گفت کرم رو یادم رفته  بهش گفتم ولش کن چه خبر کجایی بیرون رفتی .یهو با یه لحن عصبانی فرستاد که دارم میگم کرم رو یاد رفته تو چ ادمی هستی عجبا .منم گفتم من بخاطر کرم نگفتم کجایی شام قیمه گذاشتم گفتم تو دوس داری بیا باهم بخوریم .گفت باشه دستت درد نکنه انقد دلم گرفت .بعد فرداش بهش اس دادم کرم نمیخام دیگه برام نیار .اونم حتی یه معذرت نخاست 

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....

به نظر من سوءتفاهم شده. اون پیامک تو رو با لحن بدی خونده. با هم حضوری صحبت کنید سوءتفاهم رو برطرف کنید

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا مگه چی گفته !!!!!!فکر کرده متوجه نشدی که کرم نگرفته دیگه !!!!!!

خب تقصیر تو هست که به برادرشوهر میگی برات کرم بخره ،،،،شاید بدش بیاد ،،،،،شاید ناراحت بشه کرم برای تو بخره ،،،،

حالا هم چیزی نگفته دیگه ،،،،،ناراحتی ندارع

چند سالشه؟ بی محلی کن بهش

۱۸ .۱۹ سال ولی جدیدا خیلی بی ادب شده یه سری هم همکار شوهرم رفته بود مغازه اش دعواش شده بود بهش بی احترامی کرده بود

2738
حالا مگه چی گفته !!!!!!فکر کرده متوجه نشدی که کرم نگرفته دیگه !!!!!! خب تقصیر تو هست که به برادر ...

وا ناراحت میشد میتونست بگه نیست یا نمی تونم بگیرم فک کنم درست نگرفتی موضوعو

بیشعوره دیگه محلش نده 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
۱۸ .۱۹ سال ولی جدیدا خیلی بی ادب شده یه سری هم همکار شوهرم رفته بود مغازه اش دعواش شده بود بهش بی اح ...

زن گرفته؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706