2737
2734

با دوست پسرم بحثم شد سرهیچی که چرا هرشب میری خونه دوستات  البته دوریم ازهم . واینکه  من قهرکردم گفتم شبخیر بهت خوش بگذره اونم عصبی شد باشه شبخوش منم گفتم چقدر سرد جواب میدی گفت ازاین ب بعد میخوام بگمت که هرشب خونه رفیقامم ب تو هم ربطی نداره چون بهش گفتم خوش بگذره . گفت چون بهم خوش میگذره و...گفت شبخیرخانم منم گفتم خیلی... شب ب گورشم الهی بای بعد ویس فرستاد که ریدم تو این زندگی ... بعد گفتم من ازاین ناراحتم چرا میگی هرشب میخوام برم از این ب بعد . چون وقتی میره اونجا نمیتونه بچته و.‌ .. منم انتظار نداره ۲۴ساعت بامن بحرفه . خلاصه بگم که گفت کش نده موضوعو برو بخواب منم گفتم چرا هرشب میری گفت ب کسی ربط نداره  گفتم پس من چیم گفت تو هیچی نیستی و...  زنگ زد اینو گفت منم قط کردم تا الان ن اون پی داد ن من بنظرتون کدوممون مقصره ؟ اینم بگم قبلش مشکلی نداریم و... نمیدونم چرا اینطور شد اگه یه درصد دوسش نداشتم باهاش نمیحرفیدم پسرنمارخون و‌.. هست اما یکم عصبی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلا سعی نکنید ازدوس پسر انتظار تعهید یا حرف گوش کنی داشته باشید 

متاهلی نیست ک دوستیه به هرحال اونم الان مجرد 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2738
ولي رفتاراش مث بچه هاس  خودتم چادري و مومني؟ چرا نمياد خواستگاري؟

ن من چادری و مذهبی نیستم ولی خانوادم هستن استثناش منم.  اره هردو لجباز و بچگونه رفتار میکنی الان ۴ماه اشنا شدیم ... 

ن من چادری و مذهبی نیستم ولی خانوادم هستن استثناش منم.  اره هردو لجباز و بچگونه رفتار میک ...

خوب يعني باهات راحت بيرون مياد ؟

همينكه الان رو مهموني رفتنت اينجور حساسه بعد هم ميخواد تو همه چي بهت گير بده 

ولي يه جوري شدم 😢

2706