2726

غم دل با ک بگویم ک ندارم محرمی...

مادرم تنها مونسم برای تو مینویسم برای تو ک نیستی برای تو ک همیشه نگرانم بودی..

مادرم غمخوارم از روزی ک رفتی شادی از زندگیم رفت

مادرعزیزم تو ک رفتی دیگر نه از ته دل خندیدم نه از ته دل شاد شدم حتی دیگر حس خوشبختی هم ندارم

انگار روز ب روز از زندگی خسته و خسته تر میشم 

مادر مهربونم تو برای من تمام دنیا بودی تو ک بودی من خوشبخت بودم..

مامانم وقتی غصه دارمیشم با تو حرف میزنم انقدر درد دل میکنم واشک میریزم ک ب هق هق میفتم 

مامان مظلومم نمیدانم از حال و روزم خبر داری یا نه 

ولی بدان دخترت هم مثل خوت مظلومه و مثل خودت طعم خوشبختی رو نچشید درست مثل خودت ک میگفتی دلخوشم ب بچه هام  منم دلخوشم ب پسرم..

مامانم برام دعا کن خیلی خسته ام دلم اغوشت رومیخواد دلم میخواد بودی و بغلم میکردی چقدر دلم واسه خرف زدنت راه رفتنت خندیدنت تنگ شده واسه لحظه هایی ک ب خواهرم میگفتی ب بهار زنگ بزن بیاد پیشم دیگر چشم انتظار چ کسی باشم مادر مهربونم تو غیراز من فرزندان دیگری هم داشتی ولی همیشه نگران من بودی نگران غریب بودنم تنهاشدنم

بله مادر عزیز تراز جانم نگرانیت بجا بود بعداز تو من غریب شدم تنها شدم واندازه تمام دنیا غم تو دلم نشسته....

کاش بودی مادرعزیزم 

کاش بوی بهشت زیبای من

کاش بودی سوره یاسین من 

کاش بودی خدای دوم من😭😭😭😔😔😔

دختر بــــــــــهار....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا رحمتشون کنه دیگه ناراحت نباش عزیزم باور کن تواین عالم هر ادمیزادی صلیب  غصه های خودشو به دوش میکشه طبیعت دنیا همینه باید هر جور شده بهانه ای برای شادی پیدا کنیم

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

منم مادرم به رحمت خدا رفته خیییلی تنهااام  همیشه دلگیرم و دلتن تنها جایی که با هیچی پر نمیشه جای خالی مادره  هر کی داره  خدا براش حفظ کنه هر کی نداره خداصبرش بده و مادرشو بیامرزه 

2706