2737
2734
عنوان

حاجت ميخواي

5347 بازدید | 28 پست

حاجت ميخوام ديگه هر ختم و چله اي باشه دارم ميخونم

دعاي من كه درحق خودم نميگيره

شماها واسم دعاكنيد خداجون يك پولي برسونه بتونم وسايل خونمو تكميل كنم.

ديگه ميگم خداجون خودت از در غيب برسون واسم.

ختم سوره ي مزمل و سوره ي ماعون و يس شروع كردم

انشالله خدا خودش واسم جور كنه.

هركي واسم دعا كرد و صلوات فرستاد لايك كنه منم وقتي دارم ختم هامو ميخونم دعاش كنم.

ممنونم مهربونا

جهزیته،،،؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
جهزیته،،،؟

نه خانوادم جهيزيه ندادن بهم

سه سال از عروسيم ميگذره ولي هنوز لباسشويي و پرده و فرش ندارم

يك يخچال دارم خيلي كهنه شده اب زنگ ميده

خدا خودش واسم درست كنه بتونم عوضش كنم دعا كنين واسم

چهارشنبه ها چهل بار سوره کوثر بخون

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

انشالله به حاجتتون برسین براتون ایت الکرسی خوندم شما ام لطفا برای من دعا کنید

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
نه خانوادم جهيزيه ندادن بهم سه سال از عروسيم ميگذره ولي هنوز لباسشويي و پرده و فرش ندارم يك يخچال ...

آن شاالله خدا درست کنه خیلی سخته آدم خودش اول زندگی با دست خالی به حق دوازده امام گره گشایی بشه وشرمنده دوست وآشنا نشی❤️❤️

نه خانوادم جهيزيه ندادن بهم سه سال از عروسيم ميگذره ولي هنوز لباسشويي و پرده و فرش ندارم يك يخچال ...

عزیزم

خدا باعثو بانیشو لعنت کنه خیلی سخت شده شرایط

من اوت نوقع ک جهزیه خریدم

یخچال ساید سامسونگ ۸ ۹ تومن بود

سال ۹۷

خب قسطی بردار عزیزن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706