2737
2734

شوهرم رابطه ش با خونواده م اونجور نیس که من میخوام. یه بار نشد من بگم بریم خونه خواهر یا برادرم با روی خوش قبول کنه. زیادم بهش گفتم و ازش خواستم درست بشه ولی گوش نمیده. نمیدونم مادرش چجور اینا رو بار آورده که یه ذره معاشرت بلد نیستن. صبی منو آورد خونه مامانم خودش هم رف به مامانش سر بزنه. راهشون دوره دو هفته ای یه بار میره سر میزنه. منم ماه آخرم زیاد نمیتونم برم. حالا بماند که نرفته خونه مامانش. تا ساعت 2 که بهش پیام دادم رسیدی یا نه. گف نرفتم. 

الانم میگم بیا خونه مامانم میگه آخر شب میام دنبالت. دلم میخواد بگم اصن نیا دنبالم!

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

بابای منم همینه. خانوادگی از مهمونی خوششون نمیاد ذاتیه.

بعد این همه مدت نتوسنت مامانم عوضش کنه توام دیگه عادت کن به این موضوع

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام نرو‌خونه مامانش ببین خوشش میاد

نمیرم زیاد. ماهی یه بار. چهل روزی یه بار. الان که باردارم دو ماهی هست نرفتم

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
2731

اع نه دیونه  الان بخاطر این چیزا دعوا  کنی تغییر ک نمیکنه بدترم میشه حالا  ی مدت نشون بده برات مهم نیس پیگیر میشه  اصن لعنتی مردا فقط دوس دارن زن ها رو ی چیز حساس باشن اونام اذیت کنن😂

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

اخه ارزش داره به خاطر این موضوع حرص بخوری عزیزم؟ خودت و فندق کوچولوت تحت فشار قرار بدی!

اهمیت نده باور کن هر چقد حساس بشی بدتره

ازش بپرس ایا مشکلی داره که نمیاد؟یا اینکه یکم سیاست خرج کن بگو خونه بابام خیلی خوش میگذره چقد بابا و مامانم جویای احوال شما هستن تا یه جوری تحریک بشه که بیاد

راحتی والا هی نمیاد ایراد بگیره اینجوری رفتار کردن فلان بیسان والا بخدا

اینجوری هم خوب نیس. خونواده من اصلا براشون اینجور رفتارا عجیبه. دلم میخواد یه بار به مادرش بگم این چه جور بچه تربیت کردنیه.

2738
اخه ارزش داره به خاطر این موضوع حرص بخوری عزیزم؟ خودت و فندق کوچولوت تحت فشار قرار بدی! اهمیت نده ب ...

میگه سرم درد میکنه

نبابا هر چقدم راست و دروغ سر هم کنم فایده نداره

اینجوری هم خوب نیس. خونواده من اصلا براشون اینجور رفتارا عجیبه. دلم میخواد یه بار به مادرش بگم این چ ...

دقیقا برعکس شوهر من که مرتب به خانواده ام سر میزنه و خانواده ام متعجبا البته الان بعد ۱۰ سال اگه نره تعجب میکنن

وای انگار شوهر منو گفتی بخدا شوهر منم همینه باهات همدردم من خیلی دعوا کردم خیلی حرف زدم اصلا نمیدونم چطوری باید باهاش بسازم دیگ از هر راهی رفتم جواب نگرفتم شوهرم جویه یه روز خوبه یه رو بد ب نظزم بری مشاوره بهتره شوهر من ک مشاوره نمیاد 

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
اینجوری هم خوب نیس. خونواده من اصلا براشون اینجور رفتارا عجیبه. دلم میخواد یه بار به مادرش بگم این چ ...

من ک میگم ب خانوادش هر چند وقت یه بار میگم ک خیلی تربیت بچه هاتون بده خیلی منزوی و گوشه گیرن منم رابطمو باهاشون کم کردم

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
وای انگار شوهر منو گفتی بخدا شوهر منم همینه باهات همدردم من خیلی دعوا کردم خیلی حرف زدم اصلا نمیدونم ...

من فقط با همین اخلاقش مشکل دارم. الان بهش پیام دادم گفتم منو تو وضعیتی میذاری که انگار باید بین تو و خونوادم یکیو انتخاب کنم

دقیقا برعکس شوهر من که مرتب به خانواده ام سر میزنه و خانواده ام متعجبا البته الان بعد ۱۰ سال اگه نره ...

قدر بدون. اینجور بودن عالیه

2706