2726
عنوان

کمک کمک کمک لطفاااا💚

96 بازدید | 7 پست

یکی از آشنا هامون  ی جایی کار میکرده

حقوقش کم بوده از موقعیت و مکانی ک اونجا بوده استفاده 

کرده برا خودش ... ینی ی چیزایی اونجا سفارش میداده با پول خودش و میفروخته برای خودش ...حالا صاحب کارش فهمیده چن وقتی دوربین مخفی کار گذاشته فهمیده طرف چیکار میکرده حالا صاحب کارش میگه باید تمام استفاده هایی ک از موقعیت اینجا کردی باید پول رو برگردونی میگه گفته بدون آبرو ریزی و دادگاه و پاسگاه بیا پول رو برگردون یا اینکه شکایت کنیم و آبرو ریزی بشه ....حالا پولش میلیونی هست بیش از ۵۰ تومن ...ب نظر شما کار ب شکایت برسه بهتره یا پولشو برگردونه بدون درد سر و بی آبرویی ممنون میشم کمک کنینن دوستان 💚💚

خدایا شکرت 

به شکایت که برسه بیچاره ست چون حق با صاحبکارست بی دردسر پولشو بده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون پولش خیلی زیاده بهتره اول با یه وکیل صحبت کنه

ولی به نظرم حق با صاحب کاره

همون طور که خودت گفتی از موقعیت مکانی سواستفاده کرده

نه پول اجاره ، نه آب و برق و گاز ، نه پروانه ی کسب

هیچی پرداخت نکرده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

میشه بگی کارش چی بوده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بیین الان شما یه سوالی پرسیدی قشنگ سر و تهش مشخصه شکایت کنه اصلا به نفعش نیست در هر صورتش چون بدوت اجازه صاحاب کار و اینا بوده یه جور دزدی محسوب میشه و به هر حال باید اون پول و پس بده چ بی شکایت چ با شکایت