2726
عنوان

لکنت زبان

605 بازدید | 28 پست

پسرم 6سالشه لکنت زبان داره میترسم تا آخر همین طور بمونه به شوهرم میگم بیا ببریم گفتار درمانی میگه لازم نیست درست میشه... سال دیگه کلاس اول می ره میترسم براش مشکل ایجاد بشه یا باعث تمسخر هم کلاسی هاش بشه ...خانما شما کسی سراغ دارین لکنت داشته و خوب شده یا نه یا درمان خاصی داره یا تو بزرگ سالی خوب میشه تو رو خدا راهنمایی کنید ممنون میشم

درخواست دوستی قبول نمیکنم به هیچ عنوان🌹 

فک نکنم درمانی داشته باشه

ومن هم یک روز مادر خواهم شد 💛دوست دارم بچه ام پسر بشودتا اگر طلاق خواست جامعه حق را به اون بدهد،اگر زنش خیانت کرد جامعه حق را به اوبدهد،اگر باچنددخترر رابطه داشت جامعه حق رابه اوبدهد،اگرتانیمه شب خانه نیامد جامعه حق رابه اوبدهد،اگردرخیابان بلندخندید اگر شیطنت کرد جامعه حق رابه او بدهد،اگر هرشب درخیابان ها پرسه زد جامعه حق رابه او بدهد،اگر سرکشی کرد بازهم جامعه حق به او بدهد،میدانی اخر اگر دختر باشد سیگار بکشد جامعه هرزه اش میخواند،شب به خانه دیر بیاید جامعه هرزه اش میخواند،با دوستانش سفرمجردی برود جامعه هرزه اش میخواند،در خیابان بخندد یا شیطنت کند جامعه هرزه اش میخواند،اگر شوهرش به او خیانت کند جامعه اوراهمسر نابلد میخواند،اگر پسر باشد خیابان هم برایش امن تر است،دیگر نگاه سنگین هرزه چشمان دیگران ازارش نمیدهد،اگر پسرباشد برای خودش زندگی خواهدکرد نه برای باورهای پوسیده ی مردم،ااای کاش بچه ام پسرباشد چون زن که باشی نمیتوانی موقع غمت به خیابان بروی،سیگاری اتش بزنی و دود شدن غم هایت را ببینی زن ک باشی غمت را پنهان میکنی پشت نقاب ارایشت!و با رژلبی قرمز!خنده را برای لبت اجباری میکنی!اونوقت همه فکر میکنند ن دردی هست نه غمی و تنها نگرانیت پاک شدن رژلبت هست....زن ک باشی.......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برین گفتار درمانی، بچه خواهر منم همین مشکلو داشت ولی گفتار درمانی که رفت خیلی خوب شد.

شوهرم میگه لازم نیست خودش خوب میشه من خیلی نگرانشم

درخواست دوستی قبول نمیکنم به هیچ عنوان🌹 
تا آخر همین جور میمونه😲😲😲

شما ببرینش گفتار درمانی

اینایی ک من میشناسم هیچ جا نبردنشون معلومه درمان نمیشن

ومن هم یک روز مادر خواهم شد 💛دوست دارم بچه ام پسر بشودتا اگر طلاق خواست جامعه حق را به اون بدهد،اگر زنش خیانت کرد جامعه حق را به اوبدهد،اگر باچنددخترر رابطه داشت جامعه حق رابه اوبدهد،اگرتانیمه شب خانه نیامد جامعه حق رابه اوبدهد،اگردرخیابان بلندخندید اگر شیطنت کرد جامعه حق رابه او بدهد،اگر هرشب درخیابان ها پرسه زد جامعه حق رابه او بدهد،اگر سرکشی کرد بازهم جامعه حق به او بدهد،میدانی اخر اگر دختر باشد سیگار بکشد جامعه هرزه اش میخواند،شب به خانه دیر بیاید جامعه هرزه اش میخواند،با دوستانش سفرمجردی برود جامعه هرزه اش میخواند،در خیابان بخندد یا شیطنت کند جامعه هرزه اش میخواند،اگر شوهرش به او خیانت کند جامعه اوراهمسر نابلد میخواند،اگر پسر باشد خیابان هم برایش امن تر است،دیگر نگاه سنگین هرزه چشمان دیگران ازارش نمیدهد،اگر پسرباشد برای خودش زندگی خواهدکرد نه برای باورهای پوسیده ی مردم،ااای کاش بچه ام پسرباشد چون زن که باشی نمیتوانی موقع غمت به خیابان بروی،سیگاری اتش بزنی و دود شدن غم هایت را ببینی زن ک باشی غمت را پنهان میکنی پشت نقاب ارایشت!و با رژلبی قرمز!خنده را برای لبت اجباری میکنی!اونوقت همه فکر میکنند ن دردی هست نه غمی و تنها نگرانیت پاک شدن رژلبت هست....زن ک باشی.......!
چکار کرده خوب شده 

والا هیچی خودش خوب شد اونا اونقدر وضع مالیشون بد بود که واسه هیچی دکتر نمی‌رفتن

ولی ب نظر من تو پسرتو ببر کار از محکم کاری عیب نمیکنه قبلشم میتونی با ی روانشناس حرف بزنی

چکار کرده خوب شده 

داداش من هیچکاری نکردن خانواده خوب شده

البته مامانم میگه وقتی زلزله شد لکنتش خوب شد

زلزله ۷ ریشتری ک همه یه مدت اواره بودیم

بهش شک وارد شده...ببرین یه گفتار درمانی

فمینیست هستم
2706