2726
عنوان

نفرین

94 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها عصری دوستم با مادرش دعواشون شده سر اینکه بعد از فوت پدرشون خواهر برادرا با هم جنگ دارن دوستم رفت خونه اجاره کرد یه برادرش اومد پیشش بقیه سایشو با تیر میزنن دعواشون سر اینه که چرا دوستم خرج خونه نمیده یا دنبال شوهره در صورتی تا جایی من میدونم اینجوری نیس مادر هزار تومن خرج خونه نمیده دوستم کارمنده و خواهرشم همین طور از وقتی سر کارن خرج خونه میدادن حالا مادره عصری نفرینش کرده به نظرتون نفرین کارسازه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا حالا هزار بار مامانم نفرینم کرده 

فک کنم اگه کار ساز بود 

الان باید تکه تکه های بدنمو جمع میکردن

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
2728
مادره درامد داره

مادره صد میلیون امسال از فروش پسته بدست اورده باغ خرما داره و حقوق بازنشستگی شوهرش دریغ از هزار تومن خدج دوست من کنه یا خونه دو تا خواهر مجبورن خرج خودشون و برادراشونم بدن

مادره صد میلیون امسال از فروش پسته بدست اورده باغ خرما داره و حقوق بازنشستگی شوهرش دریغ از هزار تومن ...

نه 

اصلا هم نفرینش نمیگیره 

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده