2733
2734

همسرش در دوران عقد باشه .چجوری میشه با راهکاری بدون اطلاع خانوم .ازدواج مجدد داشته باشه .بعد خانوم بعدها متوجه بشه😐😐😐🤷‍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

6 تا 4 ماه حبس داره

بدون اجازه ی همسر اول ازدواج کردن

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

اگه خانوماش ناشزه باشه یا بچه دار نشه میتونه ازدواج مجدد کنه که تو عقد صدق نمیکنه 

البته میتونه بره محضر پول هنگفت بده ازدواج مجدد کنه خاک بر سرش کنن 😐

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738

ازدواج غیابی نیس طلاق غیابی هست

ولی اگر زن از خانه شوهر بیرون بره و خانه رو ترک کنه شوهر تمکین میزنه اگه زن بر نگرده دادگاه به مرد اجازه ازدواج مجدد میده

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
امکانش هست چجوری رشوه میگیرن😥

اخه یه مرد مگه دیوانست بره دوتا عقد کنه؟ 😐 

رشوه دیگه زیر میزی خیلی رحت میدن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
یعنی چقدر بده .همینجوری بره محضر عقد کنه😐

بعید میدونم محضر دار قبول کنه چون واسه خودشم دردسر میشه 

پس چجوری دوستان میگن امکانش هست و پنهانی میتونه عقد کنه و زندگی کنه

خیر امکانش نیست 

به حرف هر کسی گوش نکنید

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2706