2733
2734

من خودم قطع رابطه بودیم 

دلایل خودمونم داشتیم 

عروسی هم دوستامو دعوت کردم 

هیچچچچ کس نبود اقوام 

بعد الان دوستم مشابه منه ، نامزد کرده بعد کرونا عروسی داره ترسش اینکه دعوت بشه خونه خاله و عمو شوهرش ، 

ولی ازین طرف خودش قطع رابطه ان خجالت میکشه 

منکه گفتم حرف دیگران مهم نباشه به این حاشیه ها اهمیت نده ، ولی نگرانه 😶نمیفهمم حرف مردم نباید مهم باشه 

نظر شما چیه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من موقع مجردیم با کل فامیل رابطه داشتم و مامانم همه پسر دخترای فامیل رو که عروسی میکردن پاگشا میکرد و کادو میداد ولی من وقتی عروسی کردم هیچ کس دعوتم نکرد و واسه عروسیمم کادو خوب بهم ندادن منم بعد از این باهمشون قطع رابطه کردم و بعد از عروسیم انگار بجز مامانم اینا و خواهرم اینا کسی رو تو این دنیا ندارم برن گم شن والا نکبتا

ببین ما توی یک فرهنگی هستیم که یه مقدار باید مراقب باشیم حواشی برامون ایجاد نکنن . اگر قطع رابطه باعث بشه آرامش از زندگی آدم گرفته بشه و به خاطر حرف مردم مدام بخوای استرس داشته باشی بهتره تعادل رو نگه داری .    من خودم مخالف قطع رابطه م  و با اقواممون در حدل تعادلش رابطه دارم . چون می بینمم همسرمم اینطوری آرومتره

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2738
من باقطع رابطه مخالفم  کم کردن بهترازقطع کردن  نهایت بابک نفرخاص برای ارامشت میتونی کات ...

لابد دلیلمون مهم بوده دیگه 😊 ادرس هم ندارن ازمون 

عزیزم وقتی ببینی خونت پر دعا و طلسم شده و زندگیت داره تباه میشه نمیتونی به یه نفر تهمت بزنی 

ما وقتی قطع رابطه کردیم منو خواهرم ازدواج کردیم 

خب نمیشه که مهم نباشه بالاخره ادم بینشون زندگی میکنه و من به شخصه ی حس ناسازگاری میگیرم از ادمایی ک ...

ولی ما که موفق تر و خوشبت تر شدیم ارامش بیشتری داریم 

فامیل انتخاب ما نبودن حسود جادوگر بودن 

ولی در عوض دوستان خوبی داریم 😊

ماهم رابطه نداریم مونده بودم تو عروسی کیو دعوت کنم با التماسو زور مهمونا صد نفرم نشدن 😂ولی کلی خوش ...

دقیقاا والا اینا که براشون عجیبه لابد فامیل بد نداشتن 

وقتی دختر خالت برگرده توروت بگه ایشالا بمونی و من ازدواج کنم. یا زن داییت بگه شماها که موندین لاقل داداشتونو داماد کنین، یا زن عموت بگه هنوز سر کار میری و متوجه بشی ازین دعانویس به اوون دعانویسه که رزقو کارتو ببنده ، یا خالت از قبولی دانشگاهت گریه کنه و خودش بگه غبطه خوردم حسادت کردم 

یا داییت بگه ماشین نو خریدین پس پولدارین پس حق ارثیه خواهرمو ندم ، تو خونه مدام دعا و این چیزا پیدا کتی 

بخداا وحشتناک بودن 😶😶😆هیچ جایی نذاشتن که ادم دلخوش باشه بهشون 

دقیقاا والا اینا که براشون عجیبه لابد فامیل بد نداشتن  وقتی دختر خالت برگرده توروت بگه ایشالا ...

اره واقعا فامیلی که مدام دنبال دو به هم زنی باشه نقشه بکشن زندگیتونو بهم بزنن نباشن بهتره

مال ما که اعجوبه بودن میخواستن دختر خواهر بیوه شونو قالب کنن به بابام مثلا ثواب کنن ولی داشتن به مادرم خیانت میکردن یه مدت رابطه پدر مادرم سرد شده بود بخاطر یائسگی اینام گفتن بیا اینو بگیر هم ثوابه هم نیازت برطرف شه

فک کنننن

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
اره واقعا فامیلی که مدام دنبال دو به هم زنی باشه نقشه بکشن زندگیتونو بهم بزنن نباشن بهتره مال ما که ...

یا حضرت عباس 😶😶😶😶😶چه شیطان صفت بودن 😤😤😤 

همون بهتر که نباشن اینجور ادما رو باید از بیخ و بن حذف کرد 

یا حضرت عباس 😶😶😶😶😶چه شیطان صفت بودن 😤😤😤  همون بهتر که نباشن اینجور ادما رو باید از بیخ ...

اره حذف کردیم الان پنج ساله هیچ رابطه ای نداریم هرچی جون کندن رابطه برقرار کنیم ما پس زدیم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706