2737
2734
عنوان

قرص لتروزول، آمپول اچ ام جی و اچ اس جی

| مشاهده متن کامل بحث + 9333 بازدید | 33 پست
شما چند روز مونده به موعدت؟ به من ۵ دونه لتروزول داد از سوم پریودی تا هفتم شبی یه دونه ۳ تام سینال ...

سلام عزیزم شمابسلامتی باردارشدی با لتروزول وامپول شدی؟میشه بگی چیامصرف کردی ک نتیجه گرفتی؟

منم این ماه لتروزول خوردم و امپول زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم شمابسلامتی باردارشدی با لتروزول وامپول شدی؟م یشه بگی چیامصرف کردی ک نتیجه گرفتی؟ منم ای ...

سلام عزیز اره خدا رو صدهزار مرتبه شکر باردار شدم

ببین گلم دکتر این داروها رو واسه iui بهم داد که منفی شد اما ماه بعدش طبیعی حامله شدم البته شایدم اثر داروهام بوده که تخمدانامو فعال کرده

من بعد اینکه آذر ماه iui منفی شد بیخیال بودم به بچه و اقدام فکر نمیکردم تا دو ماه بعدش دوباره برم iui کنم ولی شکر خدا الان ۶هفته ام

سلام عزیز اره خدا رو صدهزار مرتبه شکر باردار شدم ببین گلم دکتر این داروها رو واسه iui بهم داد که من ...

ممنون ک جواب دادی، خداروشکر ان شاءالله بسلامتی نی نی خوشگلتو بدنیابیاری، دعا کن برای بقیه چشم انتظارا

2731

عزیزم من چون آی یو آی کردم اینا رو مصرف کردم واسه من آمپول اچ سی جی عضلانی بود یک روز قبل آی یو آی

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2738
هر شب خواب بچه میبینم یا دارم حسرت بچه ی بقیه رو میخورم یا خودم بچه دارم اما صبح که بیدار میشم مثل ر ...

غصه نخور،استرس ونگرانی بدتره،توکل به خدا ان شاءالله به موقعش هروقت خدابخواد نی نی دار میشی منم تنبلی تخمدان دارم وده ماهه اقدامم تحت درمانم مطمئنم خدابه موقعش نی نی میده بهم

غصه نخور،استرس ونگرانی بدتره،توکل به خدا ان شاءالله به موقعش هروقت خدابخواد نی نی دار میشی منم تنبلی ...

خب چرا خدا به همه ی بچه نمیده به بعضیا چندتا چندتا میده ناخواسته میده خیلیا اصلا بچه هاشونو نمی خواستن اونوقت من باید حسرت بخورم.کاش خدا دلش بسوزه ی کم زودتر ی بچه ی سالم نصیب همه بکنه 

خدا می داند و بس ....
2706