2726
عنوان

اگ مادرشوهرتون؟؟؟

724 بازدید | 68 پست

اگر با مادرشوهرتون تو یه ساختمون باشین و بیخود و بی جهت باهاتون قهر کنه و با پسرش هم قهرباشه ،و مدام پروفایل طعنه دار براتون بزاره ولی همچنان شوهرتون طرف مادرشو داشته باشه ولی نه اینکا راهاتون بجنگه ،و شما باردار باشین و جنسیتشو بفهمین و بدونه ولی بهتون تبریک نگه و واسه اینکه قراره صاحب دختربشین ناراحت بشه و هیچ نیاد بهتون سر بزنه واکنشتون چیه ؟

ببخشید طولانی شد معذرت میخام😘

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

واکنشی ندارم 

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زندگیمو میکنم و اهمیت نمیدم به رفتار بقیه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

نفسم گرفت😐

ناراحت میشم اما خوب برخورد میکنم تا خودش شرمنده شه جلو شوهرمم شیرین میشم

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

بی محلش کن اصلنم بهش فک نکن شاد باش همیشه خانواده خودتو دعوت کن باهاشون بگو بخند شاد باش خودش پشیمون میشه مجردم ولیمطمعنم جواب میده لطفا اگرم میشه تو نی نی تو شکمته برام دعا کن به عشقم برسم هر چی زودتر 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2706