2733
2734

فرستادم عزیزم برا امضام بفرس 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واس برگشت شوهرم

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2738
التماس دعا دارم. لطفا به نیت ازدواج عالی و سرانجام خوب برای کاربر پولدار و  @آناعشق   &nb ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 الهی خیر ببینی گلم 🌻 

استاتر قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

اسمم سمانه ❤️ برای ازدواجم دعا کن 

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

برای ازدواج دوستام @ردمنا   @dokhi75   @سبزحسنا   @69sn   @gh73     لطفا دعا کن

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

لطفا برای مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی   دعا کن 🌹 

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

لطفا برای مادر شدن @هلن137266    @maho0or  

@1375r1363n    @لیوان_در_گونی_برنج    دعا کن

برای حاجت دل @پفسه   دعا کن

لطفا برای حاجت دل @مائده6525221   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @سواره    دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

لطفا برای حاجت دل @ملکه__پاییز    @فرانک20   @بیعت   @hellosummer   @دلوینت    دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 

2706