2726
عنوان

اخه این چیزها چیه سریال اقازاده یاد میده😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 86 پست
ما شهرستانمون كفتار داره 🥴 دور از جون شماها كسي ك ميميره تا يه هفته شبا ميخوابن اونجا  البته ...

وای چه بددددد🙁

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردها از تو آقا زاده صیغه کردن را یاد میگیرن اون قسمتشو که رفت رو قبر زنش را تقلید نمیکنند

مهریم باید شکلات باشه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2728
دوست عزیز فعلا یه قسمتو برای بقیه اسپویل کردی تا‌پیکتو قفل کن کسی که ندیده این تاپیکو نخونه درض ...

من برام مهم نبود چون میگفتم الکیه کسی این کارها رو نمیکنه

اسپویل یعنی چی؟

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
من برام مهم نبود چون میگفتم الکیه کسی این کارها رو نمیکنه اسپویل یعنی چی؟

یعنی جلو جلو تعریف کردن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
وا خب چرا نمیکشن یا شهرداری کاری نمیکنه؟

مگ يكيه ك بكشنش؟

پارسال يكي مرد كسي نبود شبا اونجا بخوابه

صب جنازه رو  تو بيابونا پيدا كردن 

البته نميدونم چيزيش مونده بود يا نه

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
رو ادم تاثیر میذاره ناخوداگاه

اون خشونت و پرخاشگریه ک رو آدم تاثیر میذاره در بلند مدت

اینکه شما ببینی یه نفر شب میمونه تو قبرستون عقیده ی خودشه و بنظرش بد نیس

ولی اگه شما فک میکنه بده دلیل نمیشه ک هیچکس اینکارو نکنه چون همه ک مثل شما فک نمیکنن خیلیا میمونن

👊Mind Your Own Business
ما شهرستانمون كفتار داره 🥴 دور از جون شماها كسي ك ميميره تا يه هفته شبا ميخوابن اونجا  البته ...

کفتار مگه داخل قبر میره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
مگه ندیدی؟

نه اصن نگا نمیکنم دختره ی سرخور اخر خودش مرد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
یعنی جلو جلو تعریف کردن

اوه همه الان دیدن بعدم خودش ت ی قسمت قبلیش ک داشت ایندشو میگفت تا حدودی گفته چ خبره چ نیازی هست ک من بگم مثلا این قسمتشم اخرش نشون داد قسمت بعدیش چی میشه

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
گندم میشه بگی کدوم شهرستان کنجکاو شدم اگه عمومی دوس نداری خصوصی میگی؟

يكي از شهرستاناي اراكه

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
2706