2410
2553

شوهرم دوستش فوت شد شب غیبش زد شب اول قبر و نیومدش منم چون میشناخت ک رو این چیزها حساسم ب من نمیگفت کجاست و جواب نمیداد تلفن و اس مس هاشو یکی در میون بعد فهمیدم رفته بوده بالای سر قبر رفیقش خوابیده بوده تو دارالرحمه😐😐😐من مادر خودمم ک فوت شد میگفتن عصر نرو سر خاکش خوبیت نداره....

بعد به شوهرم کلی چی گفتم ک شب سر قبرنمیرن ولی الان حامد بالای سر قبر راضیه شب خوابید اخه چرا این ها رو یاد میدین😡😡😡

عصبی شدم....

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

وای کجا نشون داد؟؟؟؟ من از دست دادم یعنی😭

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا خوب نیست

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2714

من متوجه نشدم چرا نباید شب رفت سر قبر مرده؟ 

سنگینی واسه ما داره یا مزاحمت برای مرده؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706