2726

اومدم بگم منم اینطوری ام.😔

اگه میشه منم دعا کن سرنمازت. مشکلم حل بشه به ارزوم برسم امسال

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوستم اینجوری بود ولی تو مدرسه می دید من به موقع میخونم اونم همرام میومد نماز دیگه عادت کرد

ی همراه هم خیلی خوبه

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2728
همون نماز خون شدنم خوبه  چطوری ؟

یه اتفاقی تو زندگیم افتاد عهد بستم با خدا بخونم یه مدت بخونی دیگه خود به خود عادت میکنی و نخونی انگار یه چیزی کم داری حس بی خاصیت بودن البته خدا به نماز ما احتیاج نداره و خوندنش بیشتر از همه به خود آدم کمک میکنه حالت بهتره به نظر من

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

منم این مشکلو دارم یه مدت به امام زمان متوسل شدم ب این صورت ک گفتم آقا من هر روز از به شما و پدر و مادر او عزیزتون یه هدیه ای میدم مثل صلوات یا قرآن خوندن، خلاصه تا زمانی ک به عهدم پایبند بودم اصلا انگار یه نیرویی منو میکشید سمت نماز و شوق نماز داشتم همیشه یه مدتیه عهدم و فراموش کردم بازم شوق نماز ازم پر کشیده

چ سعادتی داشتی...ما رو هم دعا کن عزیزم...

محتاجیم به دعا عزیزم🙇

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
یه اتفاقی تو زندگیم افتاد عهد بستم با خدا بخونم یه مدت بخونی دیگه خود به خود عادت میکنی و نخونی انگا ...

دقیقا حس بد دارم وقتی اذون میشنوم و نماز نمیخونم

منم این مشکلو دارم یه مدت به امام زمان متوسل شدم ب این صورت ک گفتم آقا من هر روز از به شما و پدر و م ...

چقد زیبا نوشتی ... تو چشام اشک جمع شد

من ۴ ماهه که قضا نداشتم قبلش کلا نمیخوندم.نمیدونم دلیه نماز خوندن .آرامش دارم باهاش.البته امروز نخون ...

کاش منم بتونم ۴ ماه بخونم و ول نکنم

دقیقا حس بد دارم وقتی اذون میشنوم و نماز نمیخونم

پس خدا حواسش بهت هست که ته دلت دوست داری نماز بخونی😊

2706