2410
2553

سلام

من خیلی با این نماز خوندنم مشکل دارم

۲ روز میخونم ۳ روز ول میکنم

دوس دارم نمازمو بخونم سروقت

ولی نمیدونم چمه

کسی بود نماز خون شده باشه راهشو به منم بگه

** عزیزان اگه کسی اعتقاد نداره لطفا توهین نکنه 

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم مثل شما بود

برنامه بادصبا رو نصب کردم نمازمو سروقتش خوندم حتی نماز صبحمم بیدارمیشدم فقط کافیه چهل روز مداوم بخونیش اونموقع دیگ نمازت قضانمیشه🍃

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی❤
2714
من نماز خون شدم ولی اول وقت نه

چ سعادتی داشتی...ما رو هم دعا کن عزیزم...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

من دوستم اینجوری بود ولی تو مدرسه می دید من به موقع میخونم اونم همرام میومد نماز دیگه عادت کرد

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
من از ١٩ سالگي يهو شروع كردم دقيقا سال ورود به دانشگاهم بدون دليل يهو دلم خواست بخونم و تا الانم خدا ...

چقد عالی 

منم مثل شما بود برنامه بادصبا رو نصب کردم نمازمو سروقتش خوندم حتی نماز صبحمم بیدارمیشدم فقط کافیه چ ...

دارم اون برنامه رو 

خودمم نمدونم چمه

2706