1874
2047

سلام

من خیلی با این نماز خوندنم مشکل دارم

۲ روز میخونم ۳ روز ول میکنم

دوس دارم نمازمو بخونم سروقت

ولی نمیدونم چمه

کسی بود نماز خون شده باشه راهشو به منم بگه

** عزیزان اگه کسی اعتقاد نداره لطفا توهین نکنه 

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

من تا یه زمانی سر وقت نماز مسخوندم اما با تفکر و تعقل فهمیدم اشتباه میکردم 

چرا

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕
2032

منم مثل شما بود

برنامه بادصبا رو نصب کردم نمازمو سروقتش خوندم حتی نماز صبحمم بیدارمیشدم فقط کافیه چهل روز مداوم بخونیش اونموقع دیگ نمازت قضانمیشه🍃

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی❤
2050

من دوستم اینجوری بود ولی تو مدرسه می دید من به موقع میخونم اونم همرام میومد نماز دیگه عادت کرد

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
من از ١٩ سالگي يهو شروع كردم دقيقا سال ورود به دانشگاهم بدون دليل يهو دلم خواست بخونم و تا الانم خدا ...

چقد عالی 

نه فقط بعضی وقتا نزدیک پریودم که خیلی بی جونم و دلم درد میکنه قضا میره 

همونم خیلی خوبه

منم مثل شما بود برنامه بادصبا رو نصب کردم نمازمو سروقتش خوندم حتی نماز صبحمم بیدارمیشدم فقط کافیه چ ...

دارم اون برنامه رو 

خودمم نمدونم چمه

اومدم بگم منم اینطوری ام.😔

اگه میشه منم دعا کن سرنمازت. مشکلم حل بشه به ارزوم برسم امسال

من سالها حالم بد بود. خیلی بد.... امسال کمی خودم رو پیدا کردم... آشوبم. تموم امیدم خدامه. میتونم ازتون خواهش کنم اگه امضام رو دیدید برام یه ایت الکرسی بخونید؟؟؟ یا اگه چله دارید منم یاد کنید؟ بعد عید میرم خارج یه کار مهم دارم تورووووخدا دعا کنید به چیزی که میخوام برسم. دست پر برگردم. جلو خونوادم خراب نشم.تنها ارزومه😭😭😭 اگه دعام میکنید الهی حاجتتون روا❤
من دوستم اینجوری بود ولی تو مدرسه می دید من به موقع میخونم اونم همرام میومد نماز دیگه عادت کرد

ی همراه هم خیلی خوبه

1718