2737
2734

سلام، بچم 25ام 4 ماهش تموم میشه، هرکار میکنم خوب وزن نمیگیره، شیر خودمو میخوره تقریبا یه ماهی شیر خشک نان دادم تاثیر زیادی نداشت... با دکتر مشورت کردم گفت کمکی بهش شیر خشک بده، براش ببلاک آنتی رفلاکس خریدم بهش نساخت و بالاش آورد.... رفلاکسم داره!!! تورو خدا بگین چکنم و چ شیر خشکی بدم ک وزن بگیره؟ دکارش گفته همه شیر خشکا یکین، هرچی بهش دادی فرقی نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من دادم، زیاد تاثیری نداشت

نان خارجى نداديش؟؟ من نان خارجى سوال كردم قوطى اى ١٤٧ تومن بود ميخوام اول نان ايرانى بدمش بعد كم كم خارجى شروع كنم چون وزنش خيلى كمه ٨ ماهه بارداريم ١/٣٠٠ بود ماه اينده زايمانمه مطمئنم بيش از ٢ كيلو بدنيا نمياد چون شكمم اصلا بزرگ نميشه

آپتامیل مخصوص رفلاکس بگیر داروخونه بگی میده اسمش یادم رفته و اینکه قطره پدی لاکت معجزه میکنه . بچه هایی که شیر نمیتونن بخورن و وزنشون کمه از چهارماهگی فرنی رقیق درست میکنن میدن فرنی بده بهش با شیر خشک بدرست

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
نان خارجى نداديش؟؟ من نان خارجى سوال كردم قوطى اى ١٤٧ تومن بود ميخوام اول نان ايرانى بدمش بعد كم كم ...

چرا رفتی سونوی داپلر؟خونرسانی بهش میشه؟من هفته ۳۵زایمان کردم با اینکه بهش خونرسانی نمیشد دو کیلو و صد بود از همون اول آپتامیل دادم یهو شد چهار کیلو

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
چرا رفتی سونوی داپلر؟خونرسانی بهش میشه؟من هفته ۳۵زایمان کردم با اینکه بهش خونرسانی نمیشد دو کیلو و ص ...

داپلر نميدونم چيه يه بيوفيزيكال گرفت و يه ob گفت همه چيش نرماله جفتشم خوبه فقط وزنش كمه(در حاليكه خودم و شوهرم از بدو تولد چاق بوديم تا همين الان)

زنده باشه بچت عزيزم من همه چى هم ميخورم اما نميدونم چرا اينقدر كوچولوئه😢شوهرم بهش ميگه خاله ريزه

داپلر نميدونم چيه يه بيوفيزيكال گرفت و يه ob گفت همه چيش نرماله جفتشم خوبه فقط وزنش كمه(در حاليكه خو ...

عزیزم بیوفیزیکال مربوط به حرکت و تعداد تنفسشه . داپلر رنگی از شریان جفت نگاه میکنه ببینه خون میرسه یانه این دکترا هیچی حالیشون نیست هیچی منم خودم اصرار کردم بنویسه وگرنه....ببین من تو بیمارستان که موندم چند روز سویق جو و گندم و عدس خورذم قاطی هم کرده بود عطاری با پودر بادام رو وزن بچه خیلی تاثیر گزاشت چند قاشق تو روز بخور عالیه 

برم بيرون حتما از عطارى ميخرم ميخورم عزيزم خيلى نگرانم😢شما چرا زود زايمان كردى؟

خونرسانی بهش کم بود و کیسه ابم ترکید . اره حتما بخر بخور نتیجشو میبینی حالا کم وزن هم بدنیا اومد شیرخشک میدی تپل میشه بهش زیاد فکر نکن