2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین مشکل رو دارم چی بگیرم ولی هرچی میخوام بگیرم میگن تو پادگان ممنوع 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2720

یه گوشی کوچولو موچولو که بتونه باخودش ببره 

کٰ‍‌‌ات‌م‍‌‌ٰات‌نَ‍‌‌دارِی‍‌‌م‌تُ‍‌‌و‌قَ‍‌‌ه‍‌ر‌کُ‍‌‌ن‌مَ‍‌‌ن‌بَ‍‌‌غِ‍‌‌ل‍‌ت‌مِ‍‌‌یکُ‍‌‌نَ‍‌‌م🫂🫀
مثلا چيا ممنوعه ؟ 

خواستم براش ام پی تری پلیر بگیرم گفت ممنوع 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2714
یه گوشی کوچولو موچولو که بتونه باخودش ببره 

ممنوع 

بابا صبح ميره ، ظهر مياد 😂😂

خوش به حالش

منم همین مشکل رو دارم چی بگیرم ولی هرچی میخوام بگیرم میگن تو پادگان ممنوع 

پول ممنوع نیست🙂🙂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

من برا نامزدم قول دادم خوراکی ک دوس داره رو درس کنم اونم گفت یه فشنگ برات میارم😁😂😂بعدشم میخوام شال گردنو دستکش اینا بگیرم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2706