2703
2553
عنوان

از اندامم متنفرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 169 پست
درسته ولی خوب ظاهرم کم و بیش مهمه مخصوصا برای آقایون

ظاهر فقط باید آراسته باشه

یعنی مرتب و خوشبو

نه اینکه کجا کوچیک باشه خوبه و کجا بزرگ باشه خوبه.

شوهرت همونجوری تورو میبینه که تو خودتو بهش نشون دادی.

اگه تو خودت خودتو دوست داشته باشی و گهگاهی جلوی آیینه با یه ناز ریز قربون صدقه ی خودت بری که شوهرت ببینه,این تو ذهنش ملکه میشه و مطمئن باش زیباترین میشی براش.چون مردها به هیچ عنوان جزئی نگر نیستن.

ولی بازم میگم اخلاق خیلی مهمتر از ایناست.

من خودم یه رفیق دارم که از لحاظ چهره سطح بالایی نداره,وقتی دبیرستان بودیم بعضیا میترسیدن باهاش دوست بشن اون اوایل,ولی از اخلاق خداروشاهد میگیرم این دختر هیچی کم نداره.یعنی محشره اخلاقش محشر...ازدواجم کرد,بایه همسر خوشتیپ و باایمان و خوش اخلاق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم منم مثل تو بودم پرمو شدید لاغر بالا تنم خوبه پایین تنه افتضاح رفتم لیزر برا موهام یه کم به خودم رسیدم چاق شدم تو خونه ورزش میکنم ان شالله بعد کرونا میرم باشگاه بهتر میشم ولی الانم خیلی بهتر شدم.

2714
حالا ما از قبل بررسى شده بوديم🤦🏼‍♀️😂 ولى ميدونى كلى بخواى حساب كنى مردا زياد دربند سينه نيستن خي ...

من خودم متاسفانه فقط با سینه تحریک میشم ک ندارمش البته قبلا خوبشو داشتم الان خراب شدن😂

خوشحالم برات  ب فکر اینی ک زندگیتو بهتر کنی  مهم اینه ک شوهرت ببینه داری تلاش میکنی براش& ...

عزیزم منم بدنم افتضاح بنظرت تو خونه ورزش کنم پوست بدنم سفت میشه اخع خیلی شل؟! 

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
آره باور کن، برای من سفت و بزرگ شد، مدام توی خونه تنهایی ماساژ بده، زیر دوش آب سرد برو ماساژ بده، یک ...

یعنی شکم نمیاره 

من باس ن ورون میخوام 😭😭😭

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏
من خودم متاسفانه فقط با سینه تحریک میشم ک ندارمش البته قبلا خوبشو داشتم الان خراب شدن😂

چجورى ميشه سينه خراب بشه؟!🤔😶 يعنى كوچيكتر شدن؟؟

منم مثل خودتم ولى مردا زياد حوصله وقت گذاشتن روس سينه رو ندارن 🤦🏼‍♀️

2706