2737
2734
عنوان

غذا های شهر ها

250 بازدید | 51 پست

سلام عزیزم‌من تویه تاپیکی بودم‌که تفاوت غذا ها رو دیدم‌مثلا یه شهر دیگه ماهی و با یه نوع برنج میخورن و برعکس یه شهر دیگه با یه نوع برنج دیگه منظورم برنج قاطیه من خودم به شخصه عاشق غذا ها ی شهر ها و حتی ملل هستم و حتی عادت های غذاییشون  مثلا شمالی ها ماهی و سر سفره حتما باید کنارش باقالی خام باشه که بخورن در صورتی که ما اگه اینجوری بخوریم معدمون سوراخ میشه از نفخ کلا برام خیلی جالبه و دوست دارم بدونم تو شهر های دیگه این غذایی که من‌اینجوری میخورم بقیه چجوری میخورن مثلا ما ماهی و سرخ میکنیم یا شکم پرش میکنیم میزاریم تو فر بعدش با برنج سفید ترکیبی دودی میخوریم یا سبزی پلو که من عاشقشم همرا سیر ترشی شما ها هم‌بیاین بگین مرسی گلی ها

خدایی که به شدت کافی است 

غذا فقط غذای مدیترانه ای  

سالم 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خوشم مياد غذاهاي بقيه شهرها رو امتحان كنم ولي غذاهاي شمالي رو نه 

غذاهاي بعضي مناطق كرد نشين معركه ان 

و همينطور يه غذا مال يه شهر از همه جا بهتره

من خودم شيرازي ساكن تهرانم 

غذاي شيراز كلم پلورشيرازي،سالاد شيرازي ،حلواي كاسه و ...

غذا فقط کلم پلو من از ماهی متنفرم

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2738
منم خوشم مياد غذاهاي بقيه شهرها رو امتحان كنم ولي غذاهاي شمالي رو نه  غذاهاي بعضي مناطق كرد نش ...

وای وای سالاد شیرازی با همه چی خوبه . منم دوست دارم ۵ذا های کردی رو 

خدایی که به شدت کافی است 
خوب بگو اسماشونو مدلاشونو اگه سختته دستور و نگو خودم سرچ میکنم فقط اسماشونو بگو

اسماشون خودمم یادم نمیمونه . ولی هفته ای دوبار درست میکنم .  جوجه کباب مدیترانه ای  ،  انواع سالاد ،  مرغ مدیترانه ای و ..‌ 

اولین نکته اینه که روغنشون فقط زیتونه . حتی برای سرخ شدن . حالا بسته به غذاش بی بو یا با بو ..

از سرکه بالزامیک و انواع سبزیجات حتما استفاده میکنن . سیر که اصلا توی همه غذاهاشون هست . و سرخ شدن فقط در حد تفت دادنه .  خود زیتون و انواع ادویه هام که همیشه هست

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

اگه جرات داری آش کارده بخور😂😍

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

شمال یه اش هست 

توش رب انار و رب گوجه و باقالی و کدو میرزند  می گن اش ترش 

روی برنج ما فقط زرشک می ریزیم ولی اونا زرشک و کشمش قاطی می ریزند 

خب ما ماست و خیار و نعناع استفاده می کنیم ولی دلال ماست دارند که تو ماست سبزی محلی و سیر می ریزند 

اسماشون خودمم یادم نمیمونه . ولی هفته ای دوبار درست میکنم .  جوجه کباب مدیترانه ای  ، &nbs ...

من عاشق زیتونم ولی متاسقانه روغنشو اصلا نمیتونم بخورم میشه مرغشو بگی چطوریه؟

خدایی که به شدت کافی است 
2706