2737
2739
عنوان

کمکم کنید

158 بازدید | 15 پست

من با شوهرم مشکل دارم همش دعوا نون میاره ولی دکتر لباس لوازم آرایش با پول خودمه ولی دست بزن و بدهنه با بابام نمزاره برم خونش چ میزاره بزنگم بیرون گیر میده ولی از پرینت تماسام میترسم طلاق نمی‌گیرم نمی‌دونم پنج ماه قبله ی سال قبله پیامکی ب کسی پیام دادم میترسم پرینت بگیره و این ک قیافم زشته طلاق نمیگیرم

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....

قیافم زشته چی بود این وسط 😕

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

هیچ زنی همچی شوهری رو تحمل نمیکنه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قیافم زشته چی بود این وسط 😕

قیافمم زشته طلاق بگیرم خونه میمونم برا همون تحملش میکنم

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
قیافه رو ول کن نفهمیدم چی نوشتی

کجاشو نفهمیدی

چرا با مشاور تماس نمیگیری اگر بتونی مستقل بشی خیلی از مشکلاتت کم میشه

مشاور تنهایی چ فایده وقتی شوهرم نمیاد مشاور

مشاور تنهایی چ فایده وقتی شوهرم نمیاد مشاور

بله تنهایی 

هم به خودت کمک میکنن 

هم در مورد شوهرت راهکار میدن

هم ممکنه مثلا تلفنی با شوهرت صحبت کنه یا کمکت که تا بتونی متقاعدش کنی 

میتونی با 1480 تماس بگیری . مشاور رایگان تلفنی البته به کارکشتگی بعضی مشاورین حضوری نیستن ولی خیلی خوبن اکثرا

بعدم اینقدر شرایط سخته که مردا واقعا به یه سری هزینه ها نمیرسن.  

اصلا هم فکر نکن زشتی . اعتماد بنفس داشته باشی زیباتر بنظر میای

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
hi🤩💟

شلام عشقولی😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706