2733
2734

والامن ازروزی ک عضوشدم اصن نسبت ب همه چی بدبین شدم ادم نمیدونه تاپیک کدوموباورکنه.دم ب دقیقه تاپیک خیانت فلان بهمان.شوهرم فلانه بیصاره.چرا یبار اقایون نمیان بگم زنم فلانه چیه.همش مردا.بخدا اگ از 100 درصدمردا فقط 40 درصدشون اینجوری باشن،بااومدن توی نی نی سایت انگارکل مردارو اینطوری میبینی..حتی اگ یه پیام ساده هم توگوشی پیداکنه ادم،باخوندن حرفای اینجا،فک میکنی خبریه صددرصدوهمه مردامثه همن.اینجابودن فقط خودخوردی وخوددرگیری بوجودمیاره😣انگارعصاب وروان ادم ب بازی گرفته میشه ازبس فکرای منفی میکنه ادم

دیقا/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیقا/

بخدا رفتارهمه مثه هم نیس.دلیل نمیشه مثلا شوهرفلانی اونجوری رفتارکردوخیانت میکنه،شوهریکی دیگم عین اون رفتاروداشت اونم خیانت میکنه..منکه انگار اززندگی ناامیدشدم بخدا😣😣

2738
بخدا رفتارهمه مثه هم نیس.دلیل نمیشه مثلا شوهرفلانی اونجوری رفتارکردوخیانت میکنه،شوهریکی دیگم عین اون ...

ببین ادم باید با عقل خودش تصمیم بگیرع هر کسیم هر جووور مشکلی دارع شک نکن خودش بی تقصیر نیس/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
جدی نگیریم تاپیکارو من از اینجا تکون نمیخورم😐😂

🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
ببین ادم باید با عقل خودش تصمیم بگیرع هر کسیم هر جووور مشکلی دارع شک نکن خودش بی تقصیر نیس/

اره دقیقا.نمیشه فقط گف زناخوبن همه.چرا یکی نمیادبگه ازاخلاقای بدخودش بگه.ینی همه زنا هیچ اخلاق بدی ندارن.هیچ کمبودی ندارن.ی نمونش خودمن.چن تا اخلاق بددارم.تاوقتی هم خودمواصلاح نکنم میدونم شوهرم ازم زده میشه خدای نکرده.هیچکس نمیخادبدیای خودش قبول کنه.اینجافقط شده مردابدن.مردا فلانن.مردا چین.اخه ینی چی واقعا.مازنا فرشته ایم؟!

2706