2737
2734
از خود از زندگی از همه از بچه هام که دستوبالمو بستن از خدا که صدامو نمیشنوه از دعاهایی که میکنم مستج ...

عزیزم کاملا درکت میکنم ولی این روزا هم میگذره بچه هات بزرگ میشن فقط باید صبر داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دوران عقد از بدهكاريامون از اين كه فقط هفته اي يه بار همو ميتونيم ببينيم از كرونا از بيخيالي خوانوادش به خدا ديگ طاقت ندارم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😉😭😭😭

لطفا براي آرامشم صلوات بفرستيد

از خودم . از راهای اشتباهیی که رفتم از اینکه نمیدونم چیکار کنم کجا برم اینکه درمونده شدم . بدجور تو ...

من نمیدونم مشکلت چیه ولی هر چی که هست از خدا کمک بخواه 

2728
فقط همین چیزا نبس کلن اخلاقش همینه از کتک قبلیم یه هفته نگذشته ک تو اونم مقصر خودش بود اعتیاد داره و ...

عزیزم شما نیاز به مشاور دارید برای ادامه زندگی با این اقا چون معتاده تعادل روحی نداره

من نمیدونم مشکلت چیه ولی هر چی که هست از خدا کمک بخواه 

کمک گرفتم ولی جواب نداد نمیدونم مشکل کجاس ولی ته دلم ناامید نیستم

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
از دوران عقد از بدهكاريامون از اين كه فقط هفته اي يه بار همو ميتونيم ببينيم از كرونا از بيخيالي خوان ...

یه نصیحت بهت میکنم اگه الان با خودش با خانوادش کنار نیای اونارو همینجوری ک هستن نپذیری اولین ضربه رو به خودت زدی 

2738
منم شرایط شمارو دارم با وجود ارامش مالی ولی ارامش فکری روحی از شوهر نداشتم و تصمیم به جدایی گرفتم

ما خیلی عاشق بودیم خیلی زیاد از وقتی زایمان کردم همه چی به هم ریخت همش فک میکردم تو این خونه که دوس داریم و با بچه ای ک همش ارزوشو داشتیم خیلی عاشقانه زندگی میکنیم اما...

پسرم زندگیم ❤

از اینکه هوس کشک و بادمجون کردم ولی وسایلشو ندارم درست کنم 😥

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706